titel zegt het al, gyn bevestigde mijn vermoedens en mijn 2e miskraam.
mijn man is met me mee gegaan, op de echo was te zien dat er niks gegroeid was sterker nog mijn slijmvlies was al gewoon weg weer dun, het HCG zat nog wel in mijn lichaam maar is ook niets gestegen.. maar kan helaas wel nog even duren voor het weg is uit mijn lijf.
de gyn wilde verders niets voor ons betekenen, het was jammer ja je wild zo graag he zei hij.
het intereseerde hem niet eens dat ik in de wachtkamer zat te huilen omdat ik allemaal zwangere vrouwen zag die voorbij kwamen lopen met kleine kindjes op de arm en in mijn gedachte rond dwaalde over 4 a 5 maanden kon ik ook zo lopen, ik word er vaak gewoon boos om.
ik ben echt waar en meen ik uit de bgrond van me hard, echt super blij voor de zwangere vrouwen hier dat ze in verwachting zijn, begrijp me alsjeblieft niet verkeerd.. maar ik wil dit ook zo graag :'(
we hebben besloten om weer maar een keer helemaal niet met babys krijgen bezig te zijn en gewoon te klussen wanneer we dat willen, en niet omdat het moet want dat brengt ons huwelijk niets ten goede.
morgen gaan we een huis bezichtigen in de haagsebeemde vlakbij mijn ouders, vooral dicht bij mijn moeder waar ik gewoon super veel steun aan heb, zij is het beste moederke wat ik me voor kan stellen..
dus ach laat me dan aub dat mee zitten want die banken van tegenwoordig daar moet je t zelfde mee doen als die gynaecologen hihi.
en wie weet dames en heren natuurlijk misschien is dit huis ons gegund, aangezien we nu op een appartement wonen met 2 slaapkamers en morgen een huis bezichtigen met 5 slaapkamers is dat qua plaats en ruimte ook veel beter.. fingers crosses en hopen hopen hopen
everything is gonna be alright
reacties (0)