38.8 graden koorts kind 1 jaar kan het kwaad?

mijn kindje heeft 38.8 verhoging...hij is naar kdv.

hij heeft gisteren goed gegeten, maar nu maar halve boterham en 50 ml melk ofzo.

wat moet ik doen? kan ik iets doen waardoor de koorts graadje zakt?

467 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chelsea30

    ik ben hem op gaan halen om 11 uur...hij heeft de hele dag geslapen...vannacht wederom zware nacht veel gehuil maar goed gaat goed komen 38.6 nog steeds...en hij is vrijdag jarig dus moet fit zijn.
    bedankt voor het antwoorden...

  • kloetjuh

    ik zou geen zetpil geven, lekker laten uitzieken, en als hij geen pijn heeft is er meestal weinig aan de hand,
    met zetpillen onderdruk je t alleen maar waardoor ie nog langer ziek blijft of dat t weer terug komt

  • ~MommyLovesYou~

    Paracetamol zetpil geven... Maar mag jij je kindje brengen met koorts? Hier wordt hij vanaf 38.5 geweigerd. Staat in 't reglement, ik breng m niet als hij ziek is. Beterschap hoor!

  • mynie

    38.8 is geen verhoging maar koorts! koorts begint bij 38 graden. ik had hem nooit naar het kdv gebracht, een ziek kind vind ik thuis horen....blijkbraar is hij er ook niet helemaal lekker van. als ik ziek ben wil ik ook thuis zijn, en zou ik de drukte van een kdv zeker niet fijn vinden.