Mijn bb toppersss!!!! bedankt dames!

jullie hebben vast allemaal mijn vorige blog gezien, en ook mijn laatste vraag.
dames, wat is bb toch een heerlijk iets! zoveel reacties wat ik heb mogen krijgen op de foto van de test, mijn blog en mijn vraag! echt zo hartverwarmend en lief!!!! maar ook een manier om weer met beide benen op de grond gezet te worden en gewoon tot me door te laten dringen dat echt niets zonder reden gebeurd.

de meeste dames in mijn vriendenlijst "kennen" me al vanaf het begin van mijn zwangerschap van milan, en deze dames weten ook dat ik heel erg stellig heb gezegt: NOOOOOOIIIT MEER!!!!!
nou dames dat zal ik nu dus bij moeten stellen, want ieder wondertje is groots en heeft het recht op een zo goed mogelijke kans! ons kindje weg laten halen dat zal nooit een optie zijn, en nu ik alles ged heb laten bezinken en alle lieve leuke en spontane reacties heb gehad van jullie en van mijn beste vriendinnetjes weet ik het zeker,

IK WORD WEER MAMA EN BEN ECHT SUPERBLIJJJJJ!!!!!!!!!!!!!

hele dikke kus en knuff! jullie zijn allemaal stuk voor stuk toppers!!!!

chantal.

435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mammie-c

    toch wel??? Haha snap het niet meer...ben ook nie meer zoveel online,jij wel? Hoest allemaal??xxx clau

  • lydiag

    van harte gefeliciteerd!!!
    mis je wel op bb hoor!! was altijd zo gezellig!
    xxx

  • LostLuna

    Geniet er maar lekker van, het heeft zo moeten zijn en dit kindje heeft jou als mama uitgekozen. Nogmaals gefeliciteerd!!

  • Mamaromyenlindy

    kan me idd voorstellen datje even in shock was... zeker als je het niet verwacht. Maar het is toch geweldig! geniet ervan, voor je het weet zijn ze alweer bijna 1 jaar

  • krieck

    Helemaal fijn! Van harte gefeliciteerd, ga er nu dan maar lekker van genieten. Dat doe je toch het meest als je denkt dat het je laatste keer is.

  • Ammie.

    Wauw!!!! Gefeliciteerd!!!

  • rinique

    gefeliciteerd meid

  • D, R, L en S

    Hehe zo fijn :)

    Door je berichtjes komen mijn sluimerende verlangens naar een tweede kindje wel iets hardnekkiger de kop opsteken dan dat ze normaal doen (zelfs überschattige pasgeborenbabyfoto's doen dat niet bij mij ) dus als ik binnenkort ook weer zwanger ben hou ik jou verantwoordelijk, goed?

  • cardine

    dan ga ik je maar van harte feliciteren!
    het heeft zo moeten zijn :)
    je hebt waarschijnlijk nog heel veel liefde over om te geven aan je nieuwe wondertje!
    geniet ervan xxx car