hallo dames,
ik dacht het word weel weer eens tijd voor een leuk blogje, aangezien de kleine man alweer bijna 10 maanden is!!! 10 maanden! wat klinkt dat weer.... tjahh hoe klinkt dat eigenlijk.... nou... dat het allemaal VEEL TE SNEL GAAT!!!!
( we zijn lekker wezen wandelen vanmorgen met de hond, milan was helemaal uitgeput na het kijken bij de bootjes en de paartjes)
milan is inmiddels een beste vent aan het worden. hij eet met de pot mee en krijgt alleen nog smorgen's en s'avonds een fles meergranen pap. dit is gewoon melk met bambix vanaf 8 maanden. aangezien hij alle voedingstoffen binnenkrijgt die hij nodig heeft heb ik de opvolgmelk volledig afgebouwt en geniet milan volop van zijn gewone bekertje melk bij zijn boterhammetje. bij zijn warme eten en zijn fruit krijgt hij roosvicee en tussendoor krijgt die rijstwafels en crackers met ook gewoon melk of roosvicee. er is in de grote lijnen een schema maar met preciese vaste tijden werken we hier niet meer. hij krijgt zijn brood smorgens en daarna slaapt hij een uurtje, hierna is die meestal een uur of 2 a 3 wakker en krijgt die fruit en drinken. fruit en brood word ook wel eens afgewisseld. tussen vijf en zes eten we warm. dit doen we gezamelijk aan tafel en milan vind dit echt helemaal geweldig!
(de rode vlekken op zijn voorhoofd zijn van de helm, die heeft die tijdens het eten altijd af als rustmoment)
milan vind het tegenwoordig ook helemaal geweldig om te gaan staan, in de box, op de bank, aan de tafel, op mama, op papa, op alles en iedereen. honderduizenden schrikmomenten maken we mee met die kleine bandiet, en hij heeft er natuurlijk de grootste lol om! schaterlachen dat die doet als mama weer eens met aar hart in haar keel een kreet uitslaat omdat meneer zonodig weer moet gaan staan!!!
(onze bandiet staand aan de tafel en in de box. hierna ging de box overigens naar de laagste stand ;) op de vijfde en zesde foto is trouwens de mooie ronding in zijn hoofdje te zien die er ontwikkelt door zijn helm)
de absolute favoriete bezigheid van onze mooie knul is toch wel douchen en badderen. vanaf dat die geboren is gaat die al met mij mee onder de douche en tegenwoordig zet ik he ook zelfstandig in de cabine. op een antislipmat met een hele bende speelgoed en dan lekker badderen. het water dat langs de ogen en het gezicht gaa doen hem werkelijk niets en hij geniet met volle teugen van het warme water. vooral het sabbelen op zijn doorweekte washand terwijl die trappelt met zijn voeten en zo zorgt voor een heleboel lawaai vind die het einde.
(heerlijk in de douche, ook op de tweede foto kun je weer heel goed zien hoe mooi zijn hoofdje vordert, en haha hoe ondeugend die lieve kleine bandiet kan zijn is ook wel duidelijk dacht ik zo!)
ik geniet elke dag weer volop van mijn kleine man. en ben verbaast over hoe goed hij zich op zijn eigen manier weet te verplaatsen. ook heeft hij al een echte eigen wil en kan hij mama precies laten weten wat hij nu eigenlijk precies wil. ik ben echt super trots dat ik milan zijn mama mag zijn en dat i lke dag weer al zijn liefde mag beleven. met de grootste zorg waak ik over hem. en zorg ik dat hij alles wat ik hem kan bieden zal krijgen. nu en in zijn verdere leven.
tot slot een foto van ons rustmoment, vlak voordat mr naar bedje gaat...
heerlijk ontspannen in de armen van mama.....
reacties (0)