vandaag was het zover, het aanmeten van het helmpje voor milan zijn hoofdje.
we hebben miss een minuut in de wachtkamer gezeten toen waren we al aan de beurt, we konden meteen mee naar een behandelkamer en daar heeft de arts erst een aantal vragen gesteld wat betreft de bevalling, de wijze van behandeling voorafgaand, en de verdere lichamelijke gesteldheid van ons kereltje, daarna alle kleertjes uit en op de tafel om eens te kijken hoe lenig ons mannetje is! nou daar is dus echt helemaal niets mis mee, hij pakt speeltjes netjes over, ook 2 speeltjes in beide handjes vasthouden is geen probleem! (het kiezen welke het eerst in de mond te doen haha das een groter dilemma voor milan!) ook het rollen van rug naar buik en andersom showde mr nog ff heel mooi voor de dokter! de rug, nek, heupjes beentjes en armpjes zijn allemaal picobello in orde bij meneer dus dat was weer even een goedgekeurde APK. voor meneertje! en al de tijd had hij hele verhalen en lachte uitbundig naar die gekke mevrouw die zo met hem aan het spelen was! haha!
toen werd er een nieuwe meting gemaakt van zijn hoofdje, weer een bandje er om enz enz. en daar kwam uit wat ik al gevreest had, hij was van 104.4 naar 106.6%. het was voor de arts en de instrumentmaker duidelijk dat er echt een helm nodig was (alsof we dat nog niet wisten pfff maar goed)
de arts ging weg en wij mee met de instrumentenmaker die de mal voor het helmpje zou gaan maken.
hele uitleg over hoe en wat bla bla bla, (alsof ik me nog niet meer dan voldoende had ingelezen haha) en toen maar begonnen met het gipsen van milan zijn hoofdje. ook dit liet hij allemaal lachend toe en hij vond het ook erg intressant wat er allemaal gebeurde om hem heen. (ik heb begrepen dat de meeste kindjes dit niet zo op prijs stellen)
nu kunnen we dus 27 dec terug komen om het helmpje aan te passen enz. ben heel benieuwd hoe hij dit dan gaat vinden!
ik heb nog wat foto's gemaakt van het maken van de mal die heb ik in het blog gezet voor de geintresseerden ;-)
knuffs en xxx chantal.
reacties (0)