Druk ochtendje.....

vanochtend werd ik wakker door erge buikpijn :( het deed echt veel zeer en vooral met bewegen werd het erger. na een half uur toch maar de vk gebeld, en die kwam even bij ons thuis langs. gelukkig geen ontsluiting, dat luchte al wel een beetje op, hartje geluisterd was ook goed, en de kleine was ook druk aan het doen in me buik. moest even naar de spoed huisartsenpost om urine in te leveren. dat gedaan, moest ik toch nog even wachten op de dokter, de dokter ook even aan mijn buik gevoeld, en het is waarschijnlijk baarmoeder groeipijn. iemand dit mee gemaakt, dat het echt zoveel pijn doet vooral bij bewegen?

de vk had ook nog even gekeken naar de grote van het kindje, maar zei dat het net op het randje van klein/goed was dus dat we ons niet druk erom moesten maken. waarschijnlijk is de kleine nu bezig met een groeispurt. erg pijnlijk de hele dag al, en nog steeds. dus vandaag een dagje bankrust.... hopen dat het morgen weer beter gaat :)

385 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ikbenmama

    Wat fijn dat de VK de moeite nam om bij je thuis te komen!
    En uiteraard nog fijner dat alles goed blijkt te zijn. Hopelijk blijkt ook de volgende keer weer dat de groei goed gaat.

    Ik herken het zo extreem niet, maar met lopen heb ik vrijwel direct een harde buik. Loop ik langer dan gaat ie ook pijn doen. Heb gemerkt dat een buikband (eentje onder de kleren) hierbij wel wat helpt.

  • Laidie

    oh heb ook zo'n pijn. en als ik wil wandelen voel ik het meest de pijn net of hij eruit wil komen! hihi.. niet druk om maken! :) gelukkig gaat alles goed! gniet er nog maar van! :) want die pijntjes beginnen nu ook wel vaker dan anders volgens mij..