Terug uit Turkije

Een heerlijk weekje gehad met 30 graden in Bodrum!

Lekker helemaal niets gedaan; luieren/zonnen op het strand/zwembad, lekker eten, rum cola bij een live bandje; wat wil een mens nog meer!

20 september waren we 3 jaar getrouwd. Dus dit was ons huwelijkskadootje aan elkaar. Maar die lieverd van mij had toch een kadootje; een gouden armbandje. Super lief! Die dag hebben we wel iets gedaan; een cruise langs de kust. En een verwenuurtje in de hammam met een massage (wat echt wel nodig was want mijn rug zat helemaal vast).

We hadden besloten om geen ovu sticks mee te nemen ondanks dat het de tijd ervoor was. We willen geen spanning of drang voelen en het de natuurlijke verloop laten. Dus wie weet.

Vandaag meteen weer aan het werk en daar heb ik mijn 120 emails verwerkt...ppffff

488 x gelezen, 0

reacties (0)


  • *vw-2010*

    herboren en klaart voor de kou en het natte weer hier!
    positief punt lange donkere (gezellige) avonden ;-)
    xxx

  • juweel

    Klinkt erg goed. Zo te lezen heb je er van genoten.
    Proficiat met je 3jarige huwelijk!

  • Si78

    Oh wat lekker meid! Heerlijk om daar nog zo'n lekker temperatuurtje te hebben! Ik dacht dat het in Turkije nu ook wel minder goed zou zijn maar kijk eens aan. Ach je krijgt wat je verdient he!
    Ik duik voor je dat het raak is geweest! Duim duim duim en welkom thuis,
    liefs Si

  • mammietobe2

    Heerlijk meis! Lijkt me fantastisch de zon op je huid te voelen en lekker op het strand te liggen met een verkoelend drankje :-) Werkse weer en succes met alles he.
    Liefs

  • solange123

    Wat klinkt dat heerlijk allemaal!! Goed dat jullie er van genoten hebben, af en toe lekker heel wat anders kan echt nodig zijn.

    Knuf

  • mama-happinez

    Wat zal je bruin zijn geworden ;-)) Heerlijke week gehad zo te lezen! Probeer nog even na te genieten.....

  • Joehoe1975

    Goede berichten, lekker ontspannen en je laten verwennen! Wie weet wat voor moois nog meer...in elk geval nieuwe energie! Super! X

  • de-aanhouder-wint

    Klinkt heerlijk! Fijn dat jullie zo genoten hebben!

  • mama debbiej

    heerlijk he in turkije! wij zijn ook net terug haha

  • vol verwachting

    goed te horen dat jullie een heerlijk weekje hebben gehad. doet je goed toch?? En wat attent dat je mannetje toch nog een cadeautje voor je had. En goed dat je de ovusticks niet mee hebt genomen. En wie weet heeft het geholpen dat je alles even los hebt gelaten. Het was er immers de tijd voor.... dus wie weet!!! Mijn duimen draaien voor jullie.
    Liefs

  • linda19091979

    Fijn om te horen dat jullie vakantie zo fijn was! En wat een schat die man van je zeg! Echt heel attent van hem! Ben je er een beetje doorgekomen op je werk?

    xxx