Weer een uitslag verder

De uitslag van de bloedtest ivm de miskramen was negatief, wat dus positief is voor mij. Geen afwijkingen gevonden. Vraag mij niet wat je precies hebben getest, want die termen onthoud ik nooit. Het gaat er mij om dat er niets naars uit komt. Nu nog de uitslag van de chromosomen. Maar dat duurt nog 2 maanden.

7 september hebben we pas weer een afspraak. De afspraak van augustus was verplaatst naar een datum dat ik onmogelijk weg kon van mijn werk, dus een maand uitstel! Zo druk hebben ze het daar. Gelukkig had de gyn nog wel tijd om vandaag te bellen voor de uitslag:)

Stiekum ben ik zelf aan de clomid gegaan (zonder overleg)hihi. Ik had nog 2 recepten liggen voor 5 pillen. Maar deze waren meer dan een jaar oud (1-2009 en 6-2009) Laatste gebruikt en deed net of ik van niets wist, want een jaar na afgifte mag je ze niet meer gebruiken. De apotheek zei er wel wat van maar deed ook of ze het niet had gezien. Wat een geluk, anders duurt het weer 6 weken voordat ik ongie wordt. Onregelmatige cyclus. Dus over 2 weken weer ovutestjes; jippie!

Ga maar weer vrolijk verder.....

482 x gelezen, 0

reacties (0)


  • *vw-2010*

    je klinkt helemaal goed!!!
    fijn hoor die uitslag,
    En voor nu gewoon'gelijk heb je... 'slikken en weer doorgaan ;-)

  • Si78

    Ik hoop dat de Clomid je gaat helpen meid! Ik weet wel dat mijn lijf hem blijkbaar mist want vandaag is het dag 21 en nog steeds geen ei. Ben bang dat dit of weer een lange cyclus gaat worden of toch weer aan de Provera. God mag het weten. Heel veel succes en ik hoop dat je zwanger mag worden via deze weg!
    Liefs Si

  • solange123

    Aha, je zit in het illegale circuit! Een hoera voor de negatieve test v.w.b. miskramen en natuurlijk ook voor je eigen initiatief ;-))

  • juweel

    Thats the spirit. Hoop dat je geduld zal worden beloond.

    x

  • Elke84

    Wat heb je toch een positieve houding! Probeer dat vol te houden :-D
    Fijn dat alle testen negatief waren!
    Liefs Elke

  • linda19091979

    Hey meis,

    Fijn dat de uitslag goed was, maar vervelend dat je dan pas terechtkunt! Ik geef je groot gelijk dat je gewoon aan de Clomid bent gegaan, zonde om het niet te gebruiken toch :-). Succes ermee!

    xxx

  • deverdwaaldeooievaar

    Veel succes, wel goed dat ze tot nu toe niets afwijkends gevonden hebben.

  • Joehoe1975

    Succes meid, hopelijk is dit het begin van alleen maar positieve dingen! X

  • mama-happinez

    Nu aan de Clomid?? Wie weet nu wel groei! Heb je het niet gevraagd aan je gynaecoloog??