Mijn man heeft via Internet 60 ovulatietesten besteld. Boven de 35 euro bestellen en het werd verdubbeld. Er zitten ook 12 zwangerschapstesten bij. De testen zijn erg klein vergeleken bij die je in de winkel koopt en simpel maar effectief. www.zelfovulatietesten.nl
Gister een test gedaan; negatief. Ik wilde om de dag testen maar had een gevoel dat de eisprong eraan kwam (dat heb ik nooit) maar omdat het schijnt dat er wat slijm vrijkomt of zo, dacht ik ; laat ik nog eens zo'n testje doen. We hebben er toch genoeg.
En ja hoor; 2 strepen. Voor de zeker een CB test er tegen aan gegooid; smiley. We zijn meteen naar boven gerend, hihi! Een kwartiertje blijven liggen met de benen omhoog (niet erg charmant) en nu maar hopen dat het goede zwemmers zijn!
Ik blijf nu testen totdat het weer negatief is dan weet ik ongeveer wanneer de eisprong was.
Duimen jullie voor ons?
reacties (0)