Shoppen

Vanmiddag na het werk even gaan shoppen met een vriendin voor de bruiloft van donderdag. Ik heb een prachtig jurkje (wit met zwarte bloemen) en een mouwen vestje, want donderdag wordt het niet echt denderend weer! Ook meteen een pak (was afgeprijst) voor het werk.

Ik zei tegen mijn vriendin dat ik er alleen niet in kon groeien met mijn zwangerschap dus dat het eenmalig was deze zomer en dus het de kast in ging voor volgend jaar. Ja, zo ben ik er al wel helemaal mee bezig dat het goed zit. Positief denken geeft ook positieve uitslagen, toch.

Toen ik in de bus zat, zag ik op het bonnetje dat ze de korting niet hadden toegepast; scheelt mij ruim 30 euro. Nou, ja er kunnen ergere dingen gebeuren! Het kon mij dus niet veel meer boeien. O, ja terugbrengen gaat moeilijk want het is in een gedeelte van Amsterdam (Nieuw West) waar ik nooit kom.

Morgen de bloedtest. Ik heb morgen op het werk een groepsbijeenkomst om 900 uur, dus heb weinig tijd om 's ochtends te testen. Ik kan gewoon heel moeilijk vroeg opstaan. Mijn man zijn wekker gaat al om 5.30 uur (mijne 7.30 uur), maar misschien moet ik maar samen met hem opstaan want dan hoor ik de uitslag dezelfde dag. Ik ga mijn best doen vroeg op te staan zodat ik vroeg in het olvg kan zijn.

Wordt vervolgd.....

469 x gelezen, 0

reacties (0)


  • solange123

    Spannnnnnnend!! Ik hoop zo voor je dat de bloedtest ook hartstikke positief is.

    *Duim, duim, duim & duim*
    Solange

  • MMarian

    Geweldig toch, een excuus om NOG MEER te shoppen haha. Ik ging vandaag ook shoppen, maar xpres niets gekocht if you know what i mean hahaha Maar ik weet hoe moe je bent nu ;-) en kan me dus goed voorstellen dat je niet bij dag en dauw uit je bed wil. maar ik zou zelf graag die dubbele zekerheid willen, en zo snel mogelijk ook =P Maar dat zit wel helemaal goed hoor!! Xx

  • mamoeschka

    Super! heel goed die positieve insteek! hopelijk morgen nog meer positief nieuws!