Op een gegeven moment kom je erachter in je leven dat "het klokje begint te tikken". Mijn man en ik wilde wel kinderen maar we dachten dat komt wel. Tijdens onze huwelijksreis toch besloten om te stoppen met de pil, dat was februari 2008. Terug in Nederland ben ik naar de huisarts gegaan omdat ik altijd had gedacht dat zwanger worden voor mij niet makkelijk zou zijn omdat mijn cycles heel onregelmatig is (rond de 6-8 weken).
De huisarts gaf aan dat het geen probleem hoefde te zijn maar zou toch starten met testen, wat begint bij de man. Tot onze verbazing kwam er uit de test dat mijn man verminderd vruchtbaar is (te weinig en niet actief zaad). Nou, ja dat geaccepteert en met een verwijzing naar de gynaecoloog de medische molen in gegaan.
Na echo's en het gebruik van clomid (waardoor mijn cycles nu op 34 dagen ligt) en een wachtlijst voor ICSI eindelijk zwanger geworden in juni 2009. Helaas eindigde dit in een miskraam na 6 weken.
Maar ik bekijk het maar vanuit het positieve; ik BEN op de natuurlijke wijze zwanger geraakt! Dus dat kan nog een keer.
En anders starten we in oktober met de ICSI, maar dat lijkt mij zo'n gedoe met die hormonen spuiten etc. Ik hoop echt dat het voor die tijd nog natuurlijk lukt.
reacties (0)