De skippybal

Belde mijn vriendin gisterenavond op. van joh! moet je eens luisteren ik had net mijn moeder aan de lijn en die vertelde deze tip.
Ga op een skippybal/yoga bal zitten, met je benen wijd en voeten stevig naast de skippybal op de grond zetten.
Zit goed recht op en ontspan al zittend in de juiste evenwicht, ga dan met je heupen rond draaien net als bij een hoepel die doe je een poosje en ga daarna wat rond lopen in huis of een wandelingentje maken.
Wisseld deze twee regelmatig af en de weeën zullen zich sneller aandienen.
Haar moeder heeft het dus 2x keer gedaan en die zelfde dag begon bij haar de weeën,:-)

dus dame's in de laatste loodjes ga ervoor zal ik zeggen.

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • dineke

    ok... een goeie tip; durf ik 't aan, vraag ik me gelijk af...
    trouwens, je kunt de bal later ook weer gebruiken volgens mij bij versterkingsoefeningen van je bekkenbodemspieren; ik zal 't 'ns navragen bij onze sportschool. Wie weet ga ik er morgen achteraan, want NIETS is meer comfortabel nu... Ik wil die ontzettend dikke buik kwijt!

  • wish..

    Grappig, een tip voor een eventuele volgende keer ;)

  • SandyDenise

    booohooo, ik heb geen skippybal......