19 maanden

Lieve Noa,

Alweer tijd om een blog te schrijven want je bent inmiddels alweer 19 maanden. De afgelopen maand stond voornamelijk in het teken van ziek zijn voor jou. Binnen korte periode heb je 3 maal een oorontsteking gehad, schimmelinfectie in je mondje, 3 antibioticakuren gebruikt en daktarinzalf tegen de schimmel in je mond. In de tussentijd heb je alleen maar gesnotterd. Ondanks dat je zo beroerd bent blijf je toch steeds een opgewekt en lief meisje die niets wil weten van ziek, je blijft daarom steeds heerlijk keutelen in huis. De huisarts had inmiddels wel een verwijzing gegeven voor de KNOarts waar wij op 15 februari een afspraak gepland hadden staan, helaas konden we er niet heen aangezien mama de avond ervoor van de trap was gevallen,nu zullen we tot 8 maart moeten wachten.

Sinds afgelopen vrijdag is het helaas weer mis, je bent weer enorm aan het snotteren, tegen de avond heb je 40 graden koorts, je wil niets eten, braakt het kleine beetje voeding wat je neemt uit, dit keer lig je wel voor pampes op de bank. Sinds 21 februari wil je ook bijna niets meer drinken dus vanmorgen direct de huisarts gebeld en vanmiddag mogen we weer langs komen. Maar ook nu weer blijf je toch nog erg vrolijk eronder.

De afgelopen weken hebben we toch ook een hele vooruitgang in je ontwikkeling gezien, zo praat je aan een stuk door en begind steeds langere zinnen te maken. Je geeft steeds duidelijker aan wat je wil of wat je wbedoeld. Mama helpen bij het huishouden is nog steeds 1 van je grootste hobby's. We zijn voor het eerst naar een indoorspeeltuin geweest "Bubblejungle" en wat vond je dat geweldig, zoveel andere kindjes om mee te spelen en overal ballen waarmee jij natuurlijk heerlijk mocht gooien. Moe maar voldaan keerde we na enkele uren terug naar huis, zodra je weer een beetje opgeknapt bent gaan we weer. Door alle koude dagen was het afgeraden om te gaan wandelen maar toen er eenmaal sneeuw lag moest en zou je toch even naar buiten, we hebben toen de kinderwagen verruild voor de slee en per slee ging jij de straat door. De eerste 2 rondes heb je gebruld van het lachen maar daarna vond je het toch de hoogste tijd om weer naar binnen te gaan, het was toch wel erg koud. De rest van de middag riep je steed "Nona Brrrrr koud"haha. Kleuren doe je ook erg graag, s'morgens vroeg sta je al onder de kast te roepen "Nona Kleulen", vevolgens pak je zelf je verfschort, stoeltje en kleurboek en gaat daarna ijverig aan de slag, ook je armen worden vaak voorzien van de mooiste kleuren. Bij de gastouder waar je iedere week heen gaat heb je het ook reuze naar je zin, moest je in het begin steeds huilen wanneer mama wegging, nu heb je geen eens tijd meer om mama uit te zwaaien. Samen met Wes (1 maand jonger), spelen jullie de hele dag verstoppertje en knuffelen jullie heel wat af de hele dag. wat een heerlijk gezicht om te zien dat je daar zo graag komt. Vanaf September mag je naar de peuterspeelzaal en mama en papa zijn dan ook erg benieuwd hoe je het daar gaat vinden, hoe meer kinderen hoe leuker jij het vind.

Wat eten betreft schiet het allemaal niet echt op, een goede eter ben je nooit geweest maar door het vele ziek zijn stelt het helemaal niets meer voor. Donderdag 23 februari hebben we een afspraak bij het consultatiebureau en hopelijk heb je dan eindelijk de 9,5 kilo bereikt. Maar lieve meid ondanks dat het eten soms wat frustrerend is blijven we lachen en zien we iedere maaltijd die jij oppeuzeld als een mijlpaal en zijn we natuurlijk super trots.

We gaan samen op naar de volgende maand. Hopelijk een maand waarbij jij niet langer ziek zal zijn en we samen met elkaar leuke dingen kunnen ondernemen. Tot die tijd genieten we iedere minuut van jou, zijn we ontzettend trots op je ontwikkelingen. Je bent echt een kanjer waar we zielsveel van houden.

Een hele dikke kus en een dikke knuffel van mama en papa en de beemie (baby) 

397 x gelezen, 0

reacties (0)


  • brammama

    Ik ga ook duimen voor een niet zieke maand! Wat zielig allemaal!
    Maar het blijft een lekker ding! x

  • rista

    aaah wat sneu dat ze steeds zo ziek is! En helemaal als ze er zelf zo vrolijk onder blijft. Knap hoor. De lente komt eraan dus hopenlijk knapt ze dan lekker op!

  • sansan12

    Jeetje, hoe knap dat ze zo vrolijk kan blijven als ze zo ziek is.. Hoe is het nu met haar? Hoe was het bij de huisarts?

  • mam26

    ach! hoop dat je kleine meid snel weer opknapt!!! hoe was het gegaan bij de huisarts?
    en wow, 9,5 kg....dat is idd een lichte meid!

    beterschap met je meisje!!
    en verder heerlijk he...dat kletsen!!!