31 weken en bloed

Gisterochtend had ik met de hond gelopen zoals sommige van jullie al wisten door de vraag die ik had gesteld,daarbij had ik veel pijn aan de linker kant van mijn buik maar ging ook weer over.
Nou dacht klaar tezijn s,middags had ik even een dutje gedaan en ging daarna naar de wc aaah bloed schrok me weer helemaal kapot meteen de dokter gebeld en daar kon ik s,middags terecht.
Mijn man was aan het werk dus heb ik mijn zus gebeld die kwam ook meteen was best wel overstuur dan is het wel lekker als je niet alleen zit.
Bij de dokter echo zag er allemaal goed uit hoofdje opgemeten dat kwam op 32,2 weken maar daar kunnen ze nu zo een paar dagen naast zitten,geen bloedingen tevinden bij de placenta en kindje bewoog mooi.
Ondertussen had ik ook geen bloed meer verloren de dokter denkt dat het s,ochtends aan het draaien is geweest omdat het aldoor met het koppie naar beneden lag en nu dus omhoog ja de kleine gaat nog even in de stuit liggen hoop dat het binnenkort dan maar weer draait.
Vanmiddag moet ik weer heen voor controle.


351 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Marlicia

    Wat schrikken zeg
    hoe was het bij de controle?

  • Lara76

    Ah wat zal je geschrokken zijn. Fijn dat je vanmiddag weer een controle hebt!

  • chocolademonster

    dat was inderdaad even schrikken.. maar gelukkig is alles goed!!