Op zondag 29 april hadden we een 'Here I am party' bij ons thuis. Een grote groep enthousiaste, lieve familieleden en vrienden zijn langsgeweest om kennis te mogen maken met A’many. Naaste familieleden hadden haar natuurlijk al lang gezien, maar dat mocht de pret niet drukken. Onder het genot van hapjes, champagne en drankjes hebben we samen geproost en gevierd dat we een prachtig, maar bovenal gezond meisje in ons midden mogen hebben.



De dag erna, op Koniginnedag hadden we een geweldige photoshoot (thuis). Bijna 3 uurtjes lang zijn de mooiste, ontroerendste en meest schitterende foto’s van A’many en A’dean gemaakt, zowel individueel als samen.
Helaas moet ik nog een week geduld hebben eer we de foto’s in ontvangst mogen nemen. Om me nog nieuwsgieriger te maken, heeft de fotografe me dezelfde avond nog twee foto’s gemaild. De eerste foto maakte heel veel emoties in me los…zo vertederend...zo puur! Wat houdt hij al heel ontzettend veel van haar!

De tweede foto…adembenemend! Ik moest even knipperen met mijn ogen. WAUW!

reacties (0)