Nog niks

Helaas kan ik nog geen goed of slecht nieuws brengen! Er is geen ongie te bekennen, maar de test van vanmorgen laat nog geen vage inimini streep zien! De testen hier zijn op dus maandag maar even halen!
(de apotheek was vandaag gesloten ivm de vakantie periode) Ik dacht toch echt dat ie al voorbij was maar goed, zal wel!

Helaas, geen nieuws dus! Op naar de volgende week, wie weet dan wel!!
En sensitest kan van mij de boom in! Laat me ook al geen streep zien wanneer ik ovuleer..dus wie weet ligt het wel aan de test! Geen idee...ik koop gewoon mn spullen wel bij de apotheek.

Ik heb ondertussen al wel 3 dagen last van krampen in mn onderbuik, moeie benen en moet echt meer plassen als normaal! (zelfs mn moeder zei het gister...ik plas namelijk nooit zoveel, ongeacht hoeveel ik drink) Duss.. blijft nog ff spannend!!

Fijn weekend allemaal!! Wij stappen zo op de motor naar de Noordkop, gezellig weekendje bij vriendinnen doorbrengen!

391 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Elsbeth29

    Jemig zeg ... veel plassen had ik ook toen ik zwanger bleek te zijn. Ik hoop het zo voor jullie, zo spannend. Je bent nu ook echt wel even over tijd! Ik heb het zelf overigens niet met een digitale test gedaan. Fijn weekend nog, zoek goeie afleiding en laat het ons weten!

  • daphnejewel

    fijn weekend. en we duimen voor jullie

  • Deetje

    Oh jeetje, veel plassen, last van je benen, krampjes in je onderbuik. . . . SPANNEND !!!!!

  • bo 1

    Och meid wat spannend nou hoop dat je maandag wat meer zekerheid hebt en er gewoon 2 dikke strepen te zien zijn.
    Enne een heel goed weekend
    liefs

  • sjaane

    Jeetje joh, je bent al meer dan een week overtijd!!
    Ik neem toch aan als je zwanger zou zijn je nu zeker voldoende HCG hormoon zou moeten hebben om pos. te testen. (maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit)
    Succes ermar weer mee....

  • Maenade

    Oooooeh! Zo spannend dit, haha!

  • totti

    Jaja, weekendje bij vriendinnen doorbrengen... jullie stappen gewoon op de motor om ergens een dozijn zwangerschapstesten te scoren... hahahahahahahahahah. Nee even serieus, wel een beetje jammer dat je nu nog niks zeker weet, maar de tekenen zien er gunstig uit, vind ik, dus gewoon blijven hopen. Trouwens supermarkten verkopen ook wel eens zwangerschapstesten. Of heb je geen supermarkten in Privé? hihihi. Geniet lekker van een onbezorgd (yeah, right! ;) ) weekend en wij horen het maandag of dinsdag wel weer van je!

  • daroqu

    Ik ben ook voor de digitale!!!!

  • Mariken80

    Jeetje .. ik merk dat ik het al spannend vind voor jullie als jullie zo lang in onzekerheid zitten. Laat staan als het over mijn eigen buikie gaat ;) Hebben ze bij de drogist dan helemaal geen goede betrouwbare zwangerschapstesten? Misschien is die sensitest wel betrouwbaar, maar is er nog geen sprake van voldoende hcg!
    Ik ben benieuwd wat er maandag of dinsdag uit de test zal komen! Fijn weekend nog en sterkte met wachten!

  • bertu

    waarom probeer je niet met die digitale,daar krijg je meer zekerhijd