Drukke tijd achter de rug. Ondertussen is de sleuteloverdracht van onze oude woning geweest en wonen wij al een geruime week bij mijn ouders. Mijn man slaapt 3 nachten met Lars bij zijn ouders, waardoor ik een beetje aan mijn rust kan komen.
De groeiecho van afgelopen week was goed :D. De arts was erg tevreden. Kleine is niet verder afgeweken van de lijn. Een enorme opluchting! Volgende week een nieuwe groeiecho om te zien of de kleine nog steeds netjes doorgroeit :).
Vandaag algemene controle gehad. Vruchtwater niet ruim, maar wel voldoende. Bloedtoevoer naar baby en terug naar mij goed. Bloeddruk van mij goed. Dus nogmaals positieve uitslagen. Kleine ligt helaas nog wel in stuit. Ik moet deze week na gaan denken of ik wil dat ze de kleine gaan draaien (volgende week dinsdag). Ze willen niet te veel aan de baby zitten, omdat hij zo klein is. Hij zal dus zelf moeten willen draaien. Verder moet ik nadenken of ik op een natuurlijke manier of via een keizersnede wil bevallen. Als de kleine in stuit blijft gaan we sowieso voor een keizersnede. Vind het echt een lastige keus :(.
reacties (0)