Babysit

Op maandag 10/11/2008 was er een verjaardagsfeestje van een vriendin van ons. We dachten eerst niet te gaan omdat hij nog zo klein is om achter te laten voor de eerste keer.

Maar we zijn overhaald door Jayno's meter om toch te gaan maar natuurlijk moest ik eerst op zoek gaan naar een babysit! Mijn keuze was snel gemaakt, ik dacht meteen aan mijn vader of mijn moeder. Maar mijn vader zat in India met de Koning, dus dat ging moeilijk. Dan heb ik besloten om naar mijn moeder te bellen en zij stond natuurlijk te springen om op haar kleinkind te komen passen!

Ik had gevraagd om op hem te letten van 21u tot 23u. Dus ons ma was hier al een uurtje vroeger en zo kon ik alles nog eens uitleggen waar alles staat van zijn pap en pampers, etc.. Ik kan hem nog nergens laten slapen, want daar vind ik hem nog net iets te jong voor. Vanaf dat hij 5-6 maanden is, kan ik dit wel over mijn hart krijgen maar vroeger niet..

We waren terug thuis rond 23u en hij lag in Alex zijn armen en hij bekeek ons zelfs niet. Dus ik was echt blij om dit te zien want dat is een teken dat hij zich echt op zijn gemak voelde! hij was naar het( schijnt heel braaf, hij had braaf zijn pap leeg gedronken en is constant wakker gebleven. Het deed echt deugd om hem zo te zien. Dit was de eerste keer en al meteen een geruststelling!

488 x gelezen, 0

reacties (0)



  • *liesje*

    Ach die oma's zijn ook zo een natuurtalenten als het op hun kleinkinderen aankomt