Naar de gyn

Vandaag naar de gyn geweest, eerst suikerwater moeten drinken en dan binnengegaan bij de gyn. Alles is in orde, het kindje weegt nu al 1245 gr. Alleen een beetje rekening houden met mijn gewicht.. Ben tot hiertoe al bijna 14 kg zwaarder en ben nog maar 28 weken zwanger, wat gaat dat geven op het einde..

Het kindje doet het nog steeds goed, het hartje klopt goed. Alleen dat ik een beetje moet opletten met stress want heb al lichte voorweeen gehad.. Maar mijn baarmoederhals is nagekeken en alles is toch nog in orde dus nog geen reden tot paniek..

Daarna naar buitengegaan, en bloed laten trekken, nu afwachten op het resultaat..

's avonds naar het gemeentehuis geweest om de vader te laten erkennen, deze kon niet meer wachten om naar daar te gaan.. Hij is zo fier als vader van onze kleine pruts!

Groetjes Brenda

501 x gelezen, 1

reacties (0)