Het verhaal van ons meisje:
Fenna heeft vanaf haar geboorte al een piepende ademhaling, daar is toen niet veel aandacht aan besteed want was aanpassen van de ademhaling.
Toen ze 2 1/2 week was beviel het ons niks. Naar de huisarts gegaan en die zei het is beginnende astma. Dat kon wel want dit had onze zoon ook gehad. Dus een puffer gekregen met ventolin. Dit hadden we 3 keer gebruikt maar het piepen werd erger, het leek of ze er in stikte. Het was 22.00 er we hebben de huisarts gebeld we konden meteen komen. Daar aangekomen mochten we meteen door naar de huisarts. Die kon niks vinden maar het piepende geluid met ademen beviel hem niks .Hij belde het andere ziekenhuis, de kinderarts. We moesten meteen komen. Het was 23.30. We kregen een co-assistent die na onderzoek zei dat het een slappe luchtpijp is en dat het vanzelf goed komt.Het viel haar ook op dat Fenna een hemangioom heeft op haar buik. Waar onze huisarts zei dat het een wijnvlek was. Maar ze wilde wel even de kinderarts bellen dat hij even kwam kijken. De kinderarts kwam en zei meteen dat we een nacht moesten blijven. Na een nacht blijven was het nog steeds het zelfde met piepen. Zuurstof was goed met eten en in rust. Na een nacht blijven mochten we weer naar huis met een controleafspraak.
Gisteren 7 febr. zijn we terug bij de kinderarts geweest. Ze komt ongeveer 100 gram per week aan wat volgens ons toch wel goed was. Volgens de kinderarts groeit ze echter niet genoeg. Nu was het ons al opgevallen dat de hemangioom groter was geworden en dat er een plekje tussen haar borstje en schouder staat. De kinderarts zei hier niks over maar keek er wel na en waarschijnlijk is dat ook een hemangioom, nu lijkt het op een sproetje. Op haar buik leek het eerst ook op een sproetje. Haar zuurstof is nog een keer gemeten dat was goed. Maar omdat ze niet al haar flesjes leeg drinkt, veel laat staan en overgeeft denken ze er aan dat er misschien een hemangioom in haar luchtpijp zit. Nu moeten we volgende week terug en ondertussen bijhouden wat ze drinkt en laat staan. We zijn doorgestuurd naar het Sofia Rotterdam de afspraak krijgen we misschien morgen of volgende week te horen. We moeten goed uit kijken met mensen die verkouden zijn want dan is de kan heel groot dat ze dan mocht ze ziek worden dat ze dan aan het zuurstof moet. Het is nu afwachten.
reacties (0)