9 op, 9 af..

Jaja, meneertje is alweer 9 maanden..
Hij is nu langer bij ons dan hij in mijn buik heeft gezeten, raar idee toch?!
Vooral omdat dat zo ontzettend snel is gegaan, die zwangerschap leek op een gegeven moment geen einde aan te komen..
Maar voor je het weet is je kleine hoopje verandert in een heel eigen persoontje die al zó veel geleerd heeft!
Waar je je liefde en trots niet eens voor kunt uitdrukken in woorden.

Ook zijn we nu officieel 'ontzwangert'.
Niet dat ik lichamelijk nog iets had wat me aan de zwangerschap herrinert hoor.
Alleen een prachtige zoon!

Meiden heel erg veel geluk allemaal. Liefs van ons

387 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Plaatje

    wow, daar moet ik nog n half jaar op wachten. en inmiddels is Lou alweer 10 maanden! wat n heerljk ventje zo te zien op de foto's. geniet ervan!

  • Mama_

    Ik vond het ook z'n raar idee toen ze 9 maanden werd. En nu zijn plots die 12 maanden zo dichtbij.. Onze spruiten worden groot! Groetjes en geniet er nog van!

  • rianne85

    dat is inderdaad zo ja, de zwangerschap leek zo lang te duren en nou gaat alles zo snel! Ik probeer af en toe ook echt bewust te genieten en maak veel Foto's, zodat ik niks zal vergeten. Geniet ervan!