Tweede echo

Vanmorgen om 8 uur hadden we een afspraak bij de verloskundige voor de tweede echo. Ze zette het apparaat op mijn buik en direct zagen we een druk spartelend pinda'tje. Jeetje, wat een verschil alweer met 2 weken terug. 'Het' was druk aan het zwaaien en bewegen, super schattig. L. was ook mee, die vond het best interessant maar vond het speelgoed ook wel erg leuk. Ze vertelde wel trots dat dat de baby was die we zagen. Ik ben wel 2 dagen terug gezet en nu dus uitgerekend op 12 sept. Over 2 weken hebben we weer een echo om nogmaals naar de termijn te kijken, omdat het van 10 tot 12 weken het best te berekenen is. Geen probleem voor mij hoor ;-)


Na de echo zijn we naar de bakker gereden en hebben we alledrie een lekker gebakje gehaald, om het te vieren :-)


We hebben ook direct een afspraak gemaakt voor de geslachtsbepaling bij een echobureau, 24 maart zullen we het hopelijk weten.


Verder voel ik me echt heel prima. Heel af en toe misselijk, wel erg moe en m'n reukvermogen is een stuk sterker wat soms erg vervelend is, maar vergeleken met zwangerschap 1 heb ik echt niks te klagen. Ook hou ik nog steeds heel veel vocht vast, daar baal ik echt van maar kan het steeds beter onder controle krijgen.


Dusss wij gaan weer lekker genieten en uitkijken naar de volgende echo :-) 

499 x gelezen, 0

reacties (0)