Hallo Dames,
Hier gaat het super. Ben doodmoe en stik van de jeuk maar voel me verder goed.
gisterenavond kregen we eindelijk het lang verwachte telefoontje dat mijn schoonzusje is bevallen (40+6) van haar dochter Senna! wat een knap ding. gisterenavond even snel geweest en heb heerlijk zitten knuffelen met de kleine meid. wat een schatje! kan nu al bijna niet meer wachten. De bevalling van mijn schoonzusje was ook heel goed maar vooral heel snel gegaan. Gelukkig
Nou zo meteen komt moeders voor moeders. geen idee aan welke voorwaarden je moet voldoen maar zou het wel leuk vinden als ik mee mag doen. maar goed dat zal ik straks wel horen. ook benieuwd naar de test die ze gaan doen. zou dat een echte knaltest worden. zo een van: hatsekidee gelijk een streepje! Vast wel. heb tussendoor voor mijn eigen bevestiging nog een paar keer getest en die waren ook vlug positief.
Ik moet nog 3 weken wachten voor een echo en intake bij de vk. wat duren die lang. kan eigenlijk niet wachten om te zien dat alles goed zit. ik ben niet bang om dit kindje te verliezen en heb wel het gevoel dat het goed zit, maar toch. mijn vorige zwangerschap was ook "ineens" weg.
Nou zo eerst maar is even stofzuigen en dan de kleine meid uit bed halen. ja mijn dochter slaapt altijd uit. (heeft alleen wel moeite met inslapen). ach dat komt ook wel weer goed.
Lieve dames, ik hoop dat jullie snel positief testen, genoeg geduld hebben voor het wachtbankje, een zwangerschap hebt waar je van kan genieten en een bevalling waar je van droomt!
liefs
reacties (0)