Yanaika ziek

Twee weken geleden vrijdag kwam mijn oudste dochter Yanaika t's middags thuis met allemaal uitslag op haar voeten en nek. Ik dacht dat het van de zon kwam omdat het toen die dag seriues warm was, dus ik haar helemaal ingesmeerd met zonnecreme en hup terug naar school. %aar toen ze terug van school kwam dacht ik van amai is dat mijn kleine meid.


Ze stond vol met uitslag en haar handjes en voetjes en eigenlijk haar hele lichaam stond vol met kleine bobbelkes. Ik met haar naar de huisarts en die dacht aan een allergische reactie dus kreeg ze Fenistil druppels ( die haar super moe maakten ze sliep bijna de ganse dag door). Die maandag was ze nog steeds niks beter en ik terug met haar naar de huisarts en die bleef bij een allergische reactie. Maar nu begonnen haar handjes zo ruw te worden ze had de handjes van een oud vrouwtje van 80 en ze begonnen helemaal te vervellen. Dus ik nu  maandag naar de kinderarts gebeld en we mochten direct komen en die bekeek haar en hij kon geen juiste diagnose stellen, we moesten naar het ziekenhuis gaan om bloed te laten prikken van mijn kleine meid. Mijn schatje was super flink ze heeft geen kik gegeven tijdens het bloed prikken niet bewogen en altijd gelachen. Daarom had ze van mij een cadeautje gekregen omdat ze zo flink was.


De uitslag ging de kinderarts 'smiddags naar me doorbellen. WIj dus met stress afwachten omdat ze ook nog hoge koorts erbij kreeg die liep op tot bijna 41 graden en toen kregen we de eerste conclusie. Ze had klierkoorts maar voor de rest wist hij niks meer daarvoor moesten we afwachten tot vandaag. Dus vandaag gebeld en hij zei als je haar bloedwaarden ziet zou je niet zeggen dat ze ziek is maar ze heeft niet de klassieke klierkoorts maar een variant ervan. Mocht even afwachten en het verder bekijken of terug gaan voor verdere onderzoekn. Dus wij om 16u terug naar het ziekenhuis en nu begon mijn dochter allemaal uitslag terug te krijgen en de kinderarts zei nu ben ik er bijna zeker van dat ze roodvonk heeft. Hij heeft een staaltje genomen van wa speeksel uit haar keel en nu moet ze 6 dagen 3x antibiotica nemen en ze is hopelijk genezen.


Hoop het want ocharm ze ziet er zo moe en ziek uit wil mijn kleine springmuis terug.


Een bezorgde en opgeluchte mama xxxxxxxxxx

430 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Bad-mom

    veel beterschap

  • xiba

    Veel beterschap! Al wat beter?

  • Df84

    Oh jeetje :( Heel veel beterschap voor de kleine meid!

  • MlovesB-F

    amai, veel beterschap voor je meisje! Da's toch zo een ziekte waar je niet veel meer van hoort hé?! Zijn er nog op school of in de omgeving die dat hebben want dat is besmettelijk zeker? Let maar op voor je andere kindjes.

  • maan sterre prins.

    veel beterschap voor je kleine meid.

  • josah

    Veel beterschap!

  • mam van 3 schatten

    Beterschap voor je meisje !