11 ballonnetjes en wat Joey-weetjes

Alweer 1100 dagen lid, yeeeehhh

Joey is alweer bijna 2,5 jaar oud.

Hij kletst de oren van je kop.. en nog verstaanbaar ook! Je kunt er hele gesprekken mee voeren.

Hij is wel een beetje onhandig.. Pas weer van het bed gevallen dus grote schaafwond op z'n neus van het tapijt.

Hij wist het hele verhaal wel na te vertellen: Springen op bed, gevallen, mama neus smeren... Wat wil je ook als mensen tig keer achter elkaar vragen wat je met je neus hebt gedaan?

Hij kan al tot 20 tellen!

Hij kijkt graag een dvd'tje en weet dondersgoed hoe hij die zelf op moet zetten. (Alleen heeft ie net 1 van z'n lievelingsdvd's gesloopt, jammer genoeg)

Zijn cd's met kinderliedjes zitten in de cdspeler. Ook die weet hij foutloos te bedienen. En ja, het begint nu al: Liefje, wil je de radio iets zachter doen?? - NEE (Ik dacht dat dat pas tegen de puberteit kwam?)

Hij zegt tegen iedereen lieverd, waarschijnlijk omdat we hem natuurlijk ook altijd onze lieverd noemen.

Hij weet helaas ook al hoe vloeken werkt (wanneer iets niet lukt, zegt ie al shit) oeps.. en laatst kwam er ook een g*dverdomme uit, wat ie niet van ons kan hebben, want wij zeggen dat niet... hmmm

Hij gaat op dinsdagmiddag en donderdagmorgen naar de peuterspeelzaal.

Uitslapen is zijn hobby. Als ik hem moet wakker maken voor de peuterspeelzaal om half 8, roept ie boos dat ie nog wilt slapen.

Hij houdt van pittig eten. Net z'n oma..

Zindelijkheidstraining gaat ook best goed de laatste tijd. Gewoon in z'n blote billen laten lopen en het potje in de kamer zetten.

 Hij weet de weg van oma naar de MAC Donalds, hij roept dan keihard: FRIET

De Mac Donalds is de Mickey Donalds.... is goed hoor lieverd

380 x gelezen, 0

reacties (0)


  • onze kleine

    het dochtertje van mijn vriendin is 3,5 en kan ook tot 20 tellen. mijn vriendin vertelde dat heel trots tegen mij. ze is slim joh kan al tot 20 tellen. ik even bij mijn dochter geprobeerd van bijna 2,5 en ja hoor ze kan het ook. dacht ik weer wat een knap kind heb ik ze kan al tot 20 tellen. maar dat valt dan weer mee want joey kan het ook.
    Vind je het ook niet reuze snel gaan allemaal! Ze zijn zo snel wijs maar ik vind het wel super leuk!
    Heb je het naar je zin op je nieuwe werk? Groetjes Annette