Hallo,
Terug van weggeweest! Heb het een paar weken zo druk gehad en veel op pad geweest, dat BB er even bij in geschoten is. Sorry dames, maar ik ben jullie niet vergeten hoor!
Zoals jullie kunnen lezen in de titel zijn we inmiddels alweer bezig met IUI-6 (de laatste IUI). Afgelopen zaterdag insemniatie gehad op CD 12. Een vlotte ronde dit keer. Score zaad: 9 miljoen, beweeglijkheid zaad: 76%. Ruim voldoende dus! Nu weer afwachten, maar we hebben wel a.s. maandag een gesprek met de gyn hoe het nu verder gaat. We willen namelijk heel graag zsm door met IVF.
Ik houd jullie op de hoogte!!
Voor de dames die in de tussentijd zwanger zijn geraakt, proficiat en geniet ervan!! En voor de dames die net als ik nog steeds wachten en hopen op een wonder: Keep the Faith!!
Liefs Bertine
reacties (0)