Gevallen in Maxicosi

Ik was met Finn even naar een knutselwinkel geweest en had alleen de maxi cosi bij me en geen kinderwagen onderstel. Ik wilde Finn niet op grond zetten bij deur, dus ik zag 2 lage krukjes en had daar de maxicosi even opgezet en ik stond ernaast even in een boek te bladeren.

Het ging een hele tijd goed en opeens begon Finn te schravelen in maxicosi en opeens kiept de maxi cosi op de zij van de 2 lage krukjes af. Ik schrok me te pletter, en FInn schrok uiteraard ook een beetje en begon te huilen.... gelukkig was verdriet gauw over! Hij zat gewoon vastgemaakt dus dat was ook een geluk.

Er ging geliijk door me heen...ben ik nu een slechte moeder! Maar ik wilde hem niet op grond zetten en gelukkig waren de krukjes laag...... tjee ik moet er niet aan denken aan al die keren als hij straks zal gaan kruipen of lopen hoe ie kan vallen!!

Is jullie ook al eens zoiets gebeurd of iets anders waarbij je meteen dacht: ben ik nu een slechte moeder, ik had nog beter moeten opletten!. Heb nu echt een schuldgevoel !!!

3930 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bom.s

    Ik ben met Thomas van de trap gevallen, hij raakte met z`n hoofdje de trapleuning, hij brulde het uit van de schrik. Ik voelde me ook erg schuldig, maar ik denk dat je bepaalde dingen toch niet kunt voorkomen. Als baby`s gelijk huilen valt het vaak ook wel mee he, kreeg ik als tip van CB.

  • mojo

    Haha wat n verhalen! Bij mij valt de schade nog mee. Mijn vriend heet haar toen ze net een paar weekjes oud was met haar hoofdje tegen de boxrand aan laten knallen toen ie haar erin wilde leggen. Diezelfde week dacht ik dat de deurpost breder was dan in werkelijkheid dus knalde haar beentjes tegen de deurpost. En net als Sjurthuh wel eens een kopstoot van haar gekregen.
    Je voelt je zo schuldig... Maar ik geloof dat het nog best meevalt met ons. xx

  • marjan1976

    Luuk is van de bank gerold. Ik was niet thuis, maar het had mij ook kunnen gebeuren. Mijn man is meteen met hem naar de dokter gerend, die voelde zich superrot.

  • Gmom

    Giulia bengelde heel erg met haar hoofd, op een dag kwam ze keihard met haar hoofd tegen mijn kin...........huilen dat ze deed.........ze deed het zelf...maar ik kon wel janken!

  • saskia100

    Dit soort dingen gebeuren nou eenmaal en je hebt niet iets gedaan dat onverantwoordelijk was. Maar je voelt je inderdaad knap klote ! Ik ben deze winter uitgegleden op straat toen er zoveel ijs en sneeuw lag. Daardoor kieperde de buggy om en viel Christa met haar snoet op straat. Vreselijk ! Ze had wat schaafwondjes maar verder niets, maar je voelt je inderdaad heel erg rot.

  • Doppie14

    Aaaaaah meid, kan toch gebeuren! Ben je niks slecht om hoor. Kan me voorstellen dat je finn niet op de grond wilde zetten en dit was n optie! Niet schuldig voelen hoor!

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Jeetje meid, wat schrikken geblazen!!!
    En tuurlijk ben je hierdoor geen slechte moeder! Je had het beste met je mannetje voor, je kan niet ruiken dat dat niet goed gaat... Maar kan me wel indenken dat je je er rot door schrikt!
    Gelukkig mankeert Finn niks... Het zal jou meer pijn doen dan het hem heeft gedaan...
    Maar, vergeet niet dat je GEEN slechte moeder hierdoor bent hoor!!!
    Liefs XxX