Softijsje

Vanavond had ik zin in ijsje toen we in auto zaten, wij gestopt bij Snackpoint (bekende friet keten!) en een softijsje besteld.

Wat hapjes genomen, maar kreeg het niet echt op mijn vriend toen gegeven. Die zei het ijs was niet echt heel koud..

Thuisgekomen ik gegoogled op softijs en zwangerschap en nu las ik dat ze softijs afraden voor zwangere vrouwen! Ik schiet dan meteen in stress, stel dat er bacterie in zat ???

Mijn ouders zeiden dat ik me niet zo druk moest maken, aangezien op bv een deurknop al bacterien kunnen zitten (net zoals er misschien een kansje is in ijsautomaat..). Dan kun je niks meer doen.. als je een keer vergeet je handen te wassen kan je ook al bacterien binnenkrijgen..

Wat denken jullie ??????

560 x gelezen, 0

reacties (0)


  • marjan1976

    Dat wist ik ook niet hoor, dat softijs wordt afgeraden.
    En het is logisch dat je vriend het ijsje niet zo koud vond, want ik neem aan dat jij er toen al tien minuten ofzo mee had gezeten.
    Het zal allemaal wel meevallen hoor!

  • lawke

    Hey, hallo,

    ik zou me echt niet druk maken om soft-ijsjes van een grote keten. Die zijn hygiënisch wellicht helemaal in orde.
    Smakelijk!

    Lawke

  • oktober 2009

    Hi!!

    Nou ik heb ook gewoon softijs gegeten bij de ijsalon. Straks mogen we helemaal niets eten. Je moet het gewoon niet te vaak eten. Dan is er niets aan de hand. Gewoon met mate een softijsje kan echt geen kwaad hoor.

  • Rezah

    Ik zou persoonlijk wel een beetje uitkijken met van die losse straatstandjes, heeft dat een echte benaming...? Van die dingen die kunnen gaan en staan waar ze willen. OOK DIE Standjes hebben regels om zich aan te houden, maar krijg er zelf de kriebels van, voor mn zwangerschap al... Maar verder: onzin, gewoon eten die softijs! Ze maken de lijst steeds groter van wat je terplekke allemaal beter maar niet meer kunt eten en/of doen met een baby in je buik, je word er moedeloos van en het is ook onzinnig (in mijn ogen dan...) Je bent geen ernstig herstellende zieke bijvoorbeeld, maar zwanger. En ja, dan is opletten goed, maar doordrijven zoals sommige mensen kunnen is absoluut onnodig hoor!! Anders zou je je maar helemaal gek lopen stressen, en DAT is niet goed voor de baby hihihi!

    Liefs

  • Maenade

    Softijs: lekkah-lekkah! Ik zou me geen zorgen maken hoor :)

  • Gmom

    Nee joh maak je geen zorgen!!! Je hebt toch geen kilo's op?
    Zou me niet al te druk maken hoor!
    xxx

  • R.osanne87

    Ik heb een paar dagen geleden een extreem groot softijs op! Wist helemaal niet dat dat slecht zou kunnen zijn!
    Ik denk eerlijk gezegd ook wel dat het meevalt, anders had ik het wel geweten.. Toch?
    Hmm.. ik ga ook even google'en!
    Liefs