Kleding dilemma..

Ik wil shoppen!! Heel erg graag..


Gister had mn vriend wat dingetjes besteld en voor ons zoontje ook wat besteld.. Dus mn vriend zegt 'Wil jij niks bestellen?' ..
'Ja heel graag! Maar ik heb geen idee hoe dik ik ga worden, hoe kan ik nou iets bestellen??' 


Mn vorige zwangerschap was ik in november bevallen, en we hadden een mooie lange zomer dus qua kleding was 't allemaal niet zo erg.


Maar nu ben ik pas in januari uitgerekend en is het dus midden in de winter.. 


Kleding dilemma! Vooral een winterjas probleem..
Ik moet sowieso een nieuwe winterjas.. 


Maar ik vind het zooo zonde om een dure nieuwe winterjas te kopen terwijl ik m maar 1 winter zal dragen..
maar ook qua rest van de kleding, truien enzo..
Hoe doen jullie dat??


Bij mn vorige zwangerschap ben ik amper maar aangekomen en kon ik mn gehele zwangerschap mn eigen broeken aan en heb dus niks speciaal voor de zwangerschap gekocht..
Nu ben ik nog niks aangekomen, en zie je amper dat ik zwanger ben..
Ik weet niet zo goed wat ik moet doen..


Hoe deden jullie dat altijd??

465 x gelezen, 0

reacties (0)


  • rlyblue

    Ik heb deze winter een oude jas van mijn man aangehad. Ik wilde ook geen nieuwe kopen. Ik had hem al snel nodig want ik had zelf een getailleerde jas die met 20 weken echt niet meer dicht wilde.

  • beekster

    Sowieso moet ik een nieuwe winterjas, want die ik nu heb kan echt niet meer..