De mening of het fijn is, gaat vast verschillen van tijd tot tijd, maar op dit moment ben ik er blij mee. Want een rommel, dat is het nu bij ons thuis.
Hadden we de zolder eerst al overhoop getrokken om zoonlief daarnaartoe te verhuizen, kwam vervolgens zijn oude slaapkamer leeg te staan. NOu ja, leeg.... het meestal van zijn speelgoed staat daar nog. Vervolgens heeft manlief de voortuin afgemaakt maar had te veel zakken aarde gekocht, dus die liggen in de achtertuin. Op de oprit staat een grote puinzak, want gister heeft hij de plavuizenvloer eruit gehaald. De eerste laag dan, tenminste. Aanstaand weekend volgt de 2e plavuizenvloer (jaja, er liggen er 2 op elkaar, lang leve de vorige bewoners), en vervolgens de zandcementvloer. Daarna moet de keuken gedemonteerd worden en een muur eruit. Dan komen ze eerste week juli de vloerverwarming leggen en de smeervloer eroverheen, en dan doen we eind juli (na de vakantie) de nieuwe plavuizenvloer en de nieuwe keuken. Wat zal ik blij zijn als het beneden klaar is, dan is het eindelijk ONS huis!
Als we dan beneden klaar zijn, gaan we de kinderkamer doen. Oja de wc beneden want die pot halen we binnen 2 weken weg omdat er vloerverwarming in komt. Maar met een wc boven is dat geen probleem. Maar goed, als dat allemaal gedaan is en het is nog goed weer, ook nog de achtertuin!
Ja ja, ambitieus, ik weet het, maar we hebben enige ervaring in het verbouwen van huizen, dus het moet goed komen. Maar voor nu is het dus een rommel in huis, en dat zal nog wel even zo blijven !!!
reacties (0)