Naar de gyneacoloog geweest

Vanmorgen om 9.00 uur was het dan zover we moesten naar de gynaecoloog.We werden om 9.00 uur naar binnen geroepen voor een inwendige echo te laten maken bij mij. En dat was al niet zo goed ik heb pco blaasjes op de eierstokken. En er zat ook nog geen menstruatie aan te komen zit vandaag op dag 36.

Om kwart over 9 moesten we naar de gynaecologe een vrouwelijke gelukkig en een hele leuke en lieve vrouw. Nou moesten mijn man en ik eerst een hele vragenlijst met vragen beantwoorden eerst van mij en toen van mijn man en toen begon ze ons uit te leggen wat er aan de hand is en hoe we er tegen in kunnen gaan. Ik moet nu eerst als ik op de derde dag  van mijn menstruatie zit moet ik naar het ziekenhuis om bloed te prikken en dan 3 weken erna krijg ik de uitslag en krijg ik waarschijnlijk clomid en mijn man moet ook een kweekje afgeven.

Dat is wat er vandaag is gebeurd.

We weten nu wel gelukkig waar we aan toe zijn.

434 x gelezen, 0

reacties (0)


  • saar-tje

    Nou spannend zeg, het is allemaal wat he, die ziekenhuis bezoeken.
    Op naar positief nieuws he!!!

  • r4

    veel sterkte!

  • lizzy11

    Fijn dat je weet waar je aan toe bent. Succes en hoop op veel geluk

  • rnfs

    Oh, meis, dit is niet leuk. Heb maandag zo'n beetje hetzelfde te horen gekregen. Heb de Clomid pilletjes vandaag al bij de apotheek opgehaald. Sterkte!

  • erina

    Jeetje zeg wat gaat het ook snel bij jou!!! Wou dat het bij mij zo snel ging. Maar je weet in ieder geval wel waar je aan toe bent. En zoals san zegt: join de club van san en bem! Heel veel succes en sterkte!

  • daisy dee

    Goh meid wat naar dat je pco hebt! Maar ik heb heel veel goede dingen gehoord over chlomid, heel veel vrouwen hebben er baat bij. En idd weet je nu waar je aan toe bent en kun je eraan gaan werken. Komt vast wel goed!

  • Lumi

    Succes in de mm