Heerlijk 2010 word afgesloten........

Lieve meiden deze dame kan niet slapen die is een beetje druk in haar hoofd vandaar nog even deze blog in 2010 een bewogen jaar met als hoogtepunt dat we getrouwd zijn, maar vooral ook veel dieptepunten waardoor we nog altijd met lege handen staan.We gaan maar afwachtte wat 2011 ons gaat brengen!Wil jullie allemaal bedanken vj steun medeleven en bemoedigende berichtjes van het afgelopen jaar en hoop dat we in 2011 er ook weer zijn voor elkaar.Alvast heel veel geluk gezondheid en liefde in 2011 xxx

352 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Blenntmama

    ik hoop echt dat 2011 alsnog jullie droom laat uitkomen!!
    hele fijne jaarwisseling!!

  • bo 1

    Hai meis ik hoop dat 2011 allemaal mooie dingen gaat brengen en je grootste wens in vervulling gaat.lieverd ik gun het je zo Heeeeeel veel geluk en gezondheid voor 2011.
    liefs knuf

  • nija

    hoop dat 2011 jullie alleen maar hoogtepunten gaat brengen!

  • mama-happinez

    Lastig als je kan slapen ;-(( Er spookt van alles door je hoofd en je voelt je machteloos... 2010 wordt afgesloten, met hoogtepunten en dieptepunten.

    Probeer de kracht nog te vinden om verder te gaan! Wees sterk en kijk naar voren. Op naar de toekomst! Op naar 2011...

    Dikke knuffel x