En we mogen alweer 22 weken noteren... Al hoewel 'alweer'?? Ik vind de afgelopen 2 weken best langzaam gegaan. Ondanks dat ik zo goed als vrij was.
Hoe gaat het?
Baby: prima!! Ze beweegt heerlijk in mijn buik, komt ook regelmatig tegen mijn hand liggen, ook al een keer bij ML gedaan. Ml heeft haar ook al goed kunnen voelen. DL nog niet, maar die heeft er geen geduld voor. Later misschien. En dat het met de beeb goed gaat is het belangrijkste van alles.
Serotonine: Wel oke. Al 3 weken geen paniek aanvallen gehad, maar neemt niet weg dat ik s'nachts wel beroerd slaap. Veel wakker helaas. Wat mij opvalt is dat ik bijvoorbeeld wel bang kan zijn m.b.t eten. Dat ik bang ben om iets verkeerd te eten en dat ik daardoor de baby schade toebreng. Echt ontspannen lukt dus nog niet, maar gaat wel beter met nog steeds kleine stapjes.
Schildklier: Vandaag weer bij de internist geweest. De waarde van het schildklier aansturend hormoon was voor ongveer de helft gezakt wat positief is. Van 6.X naar 3.X (weet de deicimalen niet meer :-) ) maar moet nog verder terug naar 1 en een beetje. Het hormoon dat de schildklier zelf afgeeft moet liggen tussen 11 en 22. Dat was 11.9 en nu 13. Dat moet nog verder omhoog naar 18 of 19. Dus het gaat beter, maar zijn er nog niet. Medicatie wordt ook iets verhoogd. En dat ik dus nog maar weinig merk van de werking klopt ook wel. Ben wel iets helderder in mijn hoofd, maar concentratie is nog steeds lastig, veel moe etc. Sinds gebruik van de medicatie ook het gevoel van een 'stukje appel' in mijn keel. Door de medicijnen is mijn schildklier opgezet. Voor nu niet erg, maar als ik bemerk dat het erger wordt of er te veel last van krijg moet ik me melden. Anders over 6 wkn weer bloed prikken en controle.
Komend weekend met de famillie naar Belgie. Zin in, maar kijk ook op tegen de drukte en het feit dat ik de 'weekendse'activiteiten als was, huis schoonmaken en boodschappen nu in een kortere tijd moet doen/ verdelen en dan nog het extra werk van inpakken.
Waar ik zeker naar uitkijk is mijn vakantie/verlof want in de afgelopen 2 weken heb ik maar 1,5 dag gewerkt en de laatste week volledig vrij geweest en heb daar enorm van genoten. De laatste helft van de week ook echt het gevoel alsof ik weer een beetje mens was. We tellen af!!
reacties (0)