Weg met die kilo`s

Hoi meiden,

Vandaag was weer de weeg dag ben deze week 2,2 kg kwijt en nu in totaal 12,3 kg in 10 weken.
Jahoeeeeeeeee wat ben ik blij.

Het ook wel een beetje dubbel deze week, vorige jaar had ik met postieve test in handen na onze 2e IUI poging.
En de uitgerekende datum morgen van de buitenbaarmoederlijk zwangerschap, pffffff daar komen de tranen alweer.

Vanmiddag gebeld door mc kinderwens hoe het met me ging.
Nou vertelde dat ik veel last heb van de opvliegers, hoofdpijn (hele dag door) slecht slapen en waar ik vooral mee zit is dat ik vaginaal erg droog ben tijden de sex (sorry dames) en daardoor voel ik me veel minder vrouw, ja we gaan het nu maar is met glijmiddel proberen.
Heb ook helaas last van bruine afscheiding, volgens haar hoort dat er allemaal bij.

Nog even wat vragen gesteld, vooral stel je voor dat het de eerst poging niet lukt wat dan.........ik ben en blijf positief maar ben er ook wel reëel in dat het misschien de 1e keer niet lukt.
Als er geen embryo's kunnen invriezen zal ik weer 3 maanden dit traject moeten volgen voor poging 2.

Wat kwam dat hard aan!!!!!!!!! Ben er wel erg verdrietig over ik weet dat ik op de zaken vooruit loop maar toch.

Laten we hopen dat het gewoon ik de 1e IVF poging raak wordt!!!!
Ik verlang zo naar een klein mensje in mijn buik!!!!!!!!!!! Snik snik hoop dat wij trotse ouders mogen worden.


Xxxxxxx

459 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bertine81

    Wat super goed van je, dat je al zoveel bent afgevallen!! Het is een zwaar traject om in te gaan, maar probeer positief te blijven meis!! Heel veel sterkte!!

  • Hannah33

    Jij bent echt supergoed bezig meid! Je kan trots op jezelf zijn!
    Wat naar dat je zoveel bijwerkingen hebt zeg! Hoop dat t t waard is strakjes als je met de eerste poging zwanger raakt! Ik duim voor je meid!

  • xXxpoekiesxXx

  • Elines30

    Poeh, klinkt vervelend, maar het is voor een goed doel! Heel veel succes

  • Loeka

    Pittige tijden!! Probeer ondanks alles positief er in te gaan. Sterkte meid!!

  • moho

    Wow, wat goed dat je zoveel bent afgevallen! Knap zeg.
    Rustig proberen af te wachten wat de eerste ivf je gaat brengen.
    De zorgen zijn voor morgen!

  • sylviabobo

    Wow, wat veel kilos! Goed bezig zeg!
    En tja, het kan allemaal lang duren, maar probeer het stapje voor stapje te bekijken. Zelf vind ik dat wel prettig. Anders is het zo ontzettend veel in ene, dat is niet meer te overzien. Maar ik berijp dondersgoed dat je eigenlijk nu al wilt weten wanneer je je kindje in je armen mag houden...

  • loveboat

    Goed zo meid...die verloren kilo's komen je IVF-kansen alleen maar ten goede
    Ik snap dat je realistisch wilt zijn en je wil wapenen tegen een mogelijke teleurstellende eerste IVF-poging maar probeer toch niet vooruit te lopen op de zaken ! Wie weet, steek je wel nutteloos energie in je daarin op te jagen ...ik hoop het alleszins. Mijn motto luidt altijd : je moet pas een oplossing zoeken als je voor het probleem staat. Nu is dat doemscenario van een mogelijke 2de IVF-poging er nog niet dus niet aan denken meid ! Steek maar al je energie in die eerste en je ziet dan wel ! Je bent heel goed bezig alvast en ik blijf duimen dat het allemaal voorspoedig mag verlopen !

  • Caro~Kaatje

    Super dat het afvallen zo goed gaat, daar mag je echt heel trots op zijn! Je bent echt heel sterk, goed dat je alles zo positief benaderd. Het is allemaal niet makkelijk en ik vind dat je het super goed doet!

  • Waterman87


    Ondanks al het verdriet, wel heel knap dat je goed gaat met afvallen!