Miskraam

Meiden,

Wat ik al dacht is weer uitgekomen.
We hebben een miskraam gehad de 2e nu 3X zwanger geweest en heb nog steeds geen lief, kleine uk bij ons.

Vanmorgen naar de kliniek geweest voor een echo en een gesprek.

Op de echo was niks geks te zien, mijn lijf is al weer bezig met een nieuwe cyclus ( gelukig)
Eitje groeid langzaam omdat we zijn gestopt met puregon omdat ik zwanger bleek te zijn.

We hebben een goed gesprek gehad met de arts.
Het is een raar verhaal het het is gelopen, ze vertelde dat ik waarschijnlijk een miskraam heb gehad, het positieve ervan is dat ik 2X zwanger ben geworden van de 5 IUI behandelingen.
Ze was nog steeds erg optimistische en wilde voor stellen om nu niet te stoppen met IUI maar nog 3 behandelingen door te gaan ( zouden we uit kunnen komen op 8 behandelingen) hopelijk niet nodig en is het gewoon de volgende iui raakt en blijft het kleintje gewoon 9 maanden plakken.

De verzekering gebeld maar zo lang de arts zegt doorgaan wordt het ook vergoed, Pak van mijn hart.
Heb de afspraak van 20 sept voor de IVF afgezegt en gaan veder met de iui als ik ongesteld wordt.

Moest toch voor de zekerheid bloed laten prikken op HCG want als die niet naar beneden zou zijn zou ik vandaag nog worden opgenomen in het ziekenhuis omdat het dan foute boel zou zijn geweest.Gelukkig werd ik gebeld dat de waarde naar beneden is ( niet dat ik blij ben dat ik een miskraam heb gehad maar meer dat het geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap is)
De HCG waarde zit nu op 17. hopelijk zakt hij snel naar 0.

We hebbenn een heftig week achter de rug, dit verhaal en gister hebben wij mijn schoonmoeder uitgestrooid op zee, Was erg moooi en waardig maar erg emontioneel!!!

Mijn mannetje en ik gaan deze week een beetje bijkomen van alles, Gelukkig zijn wij een sterk team samen en zeker naar alles wat er gebeurt is.!!!!!!!!

Zal jullie niet vergeten en ook jou niet kleine UK. nu heeft de vlinder op mijn arm er nog een betekenis bij. ( snik snik).

Ik vind het moeilijk maar probeer positief te blijven en hopenlijk zijn we snel weer zwanger!!

Sorry voor het lange verhaal!!!
Dikke kus voor jullie.

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • konijntjes

    Pfffff wat erg voor jullie, miskramen zijn vreselijke dingen om mee te maken... Dikke knuffel en heel veel sterkte!!!!!

  • Mama~V~Lieff

    Sterkte!!

  • GRQ

    Dikke knuffel meis! sterkte!

  • HannaH33

    Meis, wat erg. Weer een verlies...Hoop zo voor jullie dat t de volgende keer lekker blijft plakken! Wel fijn denk ik dat je nog even door mag met IUI. Hopelijk blijkt IVF niet nodig te zijn!
    Sterkte en een dikke knuffel!

  • Libra77

    Heel veel sterkte.

  • Angel3108

    Sterkte gewenst.

  • loveboat

    Oh meid, zo jammer voor je ! Ergens kun je wel hoop halen uit het feit dat de gyn het nog ziet zitten met IUI en de verzekering volgt...je hebt nog kansen zat al is dat nu wellicht wel een magere troost! Geef deemoed niet op hè !

  • Love-my-boys

    sterkte meis

  • Elines30

    Heel veel sterkte! Neem maar goed de tijd met z'n tweeën

  • roosje72

    Nou moet het toch wel een keertje lukken. na alle ellende verdienen jullie wel iets positiefs...bij voorkeur iets positiefs met 2 streepjes die 1 beebje worden

  • erina

    Meis toch, wat een klotenzooi!!! Heel veel sterkte en hopelijk red je het met deze 3 behandelingen en heb je die 3 niet eens nodig. Liefs

  • leutjeoele

    Jeetje... Wat ontzettend rot meisje! Ik ga zo hard voor je duimen de komende tijd!!!!
    Sterkte eerst voor de komende tijd!
    xxx