2e IUI 1e echo

Gister hebben we de eerste echo om te kijken hoe de eitjes rijpen,

Helaas was er op dag 8 nog niks te zien , moet gewoon met 50 IE puregon door gaan en maandag weer terug komen, vorige maand zat er 1 eitje van 11 mm rechts dus weet niet zo goed of deze ronde goed komt?!

Toch is dit balen zeg je hoop gewoon dat er 2 mooie eitjes zitten en vooral in mijn rechtereierstok want links wordt het moeilijk!

Nou op naar maandag !!!

We blijven positief.

411 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Babs1983

    Dank je wel meiden!!
    Vind het erg fijn om met jullie dingen te delen want veel vrienden snappen niet in welke situatie je zit met behandelingen en zo!
    Ik hou jullie op de hoogte en duim ook voor jullie!!!!!

  • GRQ

    Komt vast goed meid, bij mij begint er ook pas vanaf dag 12 te groeien. Succes maandag!

  • Natasja89

    Komt wel goed hoor meis, je zit/zat pas op dag 8 ;) ik gebruik aleen clomid en ik had op dag 9 1 van 13 mm en op dag 12 1 van 16 mm en 1 van 13 mm .. maar dat zegt niks over hoe het volgende maand gaat lopen (mits we niet zwanger zijn dan) ;) Succes Maandag!! ik moet maandag ook voor een echo de 3de fm :) kijken of er 1 gesprongen is of nog niet :D

    xxx