Vk controle

Hallo allen

Vandaag weer bij VK geweest en alles is goed, kindje groeit goed en ze vertelde al wat het misschien wordt, maar dat horen we pas volgende week. Verloskundige was aan het meten en zeide dat ik nu ruim 21 weken ben. 
Volgende week beetje late  20 weken echo in ZH, ben erg benieuwd.
Moet wel zeggen dat deze babytje erggggg druk in de weer is in mijn buik. Soms wordt ik s'nachts wakkenr van dat geschopt en gerolt in mijn buik :-) , anders dan mijn eerste, maar gezellig :-)

Volgens de VK moet ik deze zwangerschap meer echo's ( in de ZH) + groei echo laten doen ivm mijn eerste zwangerschap ( 42 weken, week met gebroken vliezen gelopen en toch klein kindje geboren) en dat ik moet nog diabetes test doen en mijn bloeddruk in de gaten houden.
Dus ik zou ZH zeker niet weinig zien deze jaar, ha,ha.....alles voor goede doel ;-)

ff updaten :-)  liefs Alena

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sandras

    Fijn dat het goed gaat, ja ik heb de glucose test ook gehad 2x die was goed ik ben nu 32 weken en krijg een zoon, en krijg ook extra echo's, elke x weer een wonder om te zien, heel veel gezonde weekjes tot de kleine er is gr sandra xxx

  • mael

    Lekker hoor dat alles goed gaat, grappig gevoel he al dat gedraai en al dat schoppen. ik heb dan altijd zoiets van joepie je bent er.
    en spannend willen jullie weten wat het wordt ?
    groetjes

  • mirjan79

    Goed dat je zo goed in gaten houden! Dus volgende week hoor je ook of het een jongen of meisje is?! Spannend! Hopelijk is het kleine ding verder gezond en wel!

  • klaver-4

    fijn dat je meer echo's mag, dat stelt mij altijd gerust, wij hebben heel veel groei echo's :)