Yasemin 17 maanden oud!

Wat gaan de maanden ineens rap. Yasemin is alweer 17 maanden oud.

Ik vind het leuk om haar ontwikkelingen hier bij te houden aangezien je sommige dingen toch zo snel vergeet.

Ze draagt nu maatje 80/86.

Ze loopt nu heel goed en heel snel. Dansen vindt ze ook geweldig, vooral als we haar favo DVD's opzetten zoals Baby TV, Bibaboerderij, Bumba, het Zandkasteel.

Ze zit nu in een fase waarin ze ons nadoet en wij moeten haar nadoen. Dat vindt ze geweldig. Ik moet haar nadoen als ze in haar handen klapt, rondjes draait, danst, kiekeboe spelletje doet (handen voor haar ogen) of knipperen met haar ogen. Echt zo schattig allemaal! Verstoppertje spelen vindt ze ook heel leuk om te doen.  Tekenen trouwens ook, inclusief de deuren en bankhoezen (gelukkig allemaal makkelijk te reinigen).

De kiezen komen nu goed door en dat is vooral s'nachts nu te merken. Rusteloze  nachten waarin ze veel jengelt en draait. Maar het valt allemaal nog mee. Geen lichamelijke klachten zoals temp.verhoging of uitslag. Overdag is ze gewoon heel vrolijk.

Ze drinkt heel veel sap. Ze drinkt meer dan dat ze eet. Ik probeer over de hele dag kleine hapjes aan te bieden en dat werkt wel. Ze is vooral gek op de Turkse keuken. Daar zegt ze nooit nee tegen. Dus ik kook eigenlijk alleen maar Turks.

Ze krijgt nog steeds borstvoeding. Alhoewel ik moet zeggen dat mijn productie wel is verminderd door de zwangerschap.

466 x gelezen, 0

reacties (0)


  • shisha

    Hihi wat leuk! Leon is ook helemaal weg van Bumba, handjes klappen en kiekeboe spelletjes. En met dat lachje is gelijk je hele dag weer goed! Lekker genieten!

  • A.talina

    leuk om te lezen dat ze zo gek is op turks eten, dat lijkt me ook wel heel erg lekker :) :)
    Is je buikje al een beetje gegroeid??
    xxx