Tsja.. gevolgen.. hopen op beter

Ik had een paar dagen geleden al een keer de vraag gesteld.. Had al paar dagen last van harde buiken.. Zo goed als bij alles wat ik deed.. Bukken.. schoenen aantrekken.. hond aaien (laat staan met deze uit gaan) Trap lopen.. naja bij alles..

Nu ben ik ja nog gewoon aant werk.. Waarmee ik eigenlijk volgens mijn planning mee door wou gaan tot 4week voor de bevaldatum.. Omdat het een eigen bedrijf is.. kan ik ja makkelijker ff gaan zitten tussendoor en vaker als bij een 'normale' baas.. Maar goed.. daarvoor ben ik dan ook meestal zo'n 14 uren aanwezig hier.. Na die paar dagen harde buiken.. en de antwoorden van mn vraag daarop ben ik toch beetje onzeker geworden.. en dus vanochtend maar ff langs mn arts gegaan.. ik zei dat en ze hebben me gelijk aan apparaat gelegt om metingen van mn beebje te doen (weet de naam van apparaat ff niet meer maar jullie snappen wat ik bedoel toch??!? ;-)) Na 15 min hebben ze t grondig bekeken en gelijk mijn bloeddruk ook maar opgemeten.. Dat was zover alles goed.. (gelukkig) Maaar de arts zei toch.. kom ook ff met mij mee.. even extra check.. Dus hoppah broek omlaag en ff late checke..

Hij keek en zei gelijk.. Oeii... dikke ontsteking in de (als vrouwen onder elkaar) Schede..  fijn!!!!
Hij keek me nog keer aan en zei: Dat komt zeker van te lang doorlopen..  Dus ook een gevolg van mn harde buiken.. En vond al dat ik steeds meer slijm verloor..naja mn lichaam is daar dus tegen aant vechten maar heeft verloren.. Op mn vraag hoe het er komt was het enige antwoord dat ie dat niet precies kon zeggen.. bij de ene vrouw reageert t lichaam meteen met anti-virussen.. bij mij te laat en dus kon de ontsteking zich ontwikkelen..  (heeeel erg fijn)

Dus heb nu een soort poeder meegekregen.. Dat moet ik in water oplossen (ik haat zulke dingen :-s) en elke avond een zakje dr van drinken.. dat moet mn buikspieren laten ontspannen en dus stoppen die harde buiken langzaam (wat voorweeen zijn trouwens.. Mini weeen noemde hij t) en ik heb een creme-antibiotika gekregen, dat moet ik elke avond op de ontsteking doen.. Zodat ie ook weg gaat..

En dus... nog 8week en 4 dagen te gaan.. met onsteking en een dikke waarschuwing als ik zo door ga met werken ne doorlopen ik over (op zn langst) anderhalve week plat moet blijven liggen..

Dus ik ben druk aant hopen dat de laatste 8 week me t net iets makkelijker gemaakt wordt :-(

470 x gelezen, 0

reacties (0)


  • JJ1984

    Hoop dat je ontsteking snel over is. Maar wel naar de tekenen van je lichaam luisteren en voldoende rust nemen hoor!

  • Maissie.

    Zo dat is wel even schrikken, nu maar lekker rustig aan doen..