Bij de internist geweest...

Vanochtend weer naar de internist geweest ivm mn zwangerschapssuiker, geloof dat ik wel getelt 5 min binnen ben geweest.

Ik kwam daar binnen, wilde hij mn waarde boekje zien (gelukkig had ik hem dit x wel bij ;-) vorige x vergeten) Hij kijkt er eens in, knikt eens en zegt: ziet er prima uit hoor, ga vooral zo door. Nou fijn dat wist ik ook al want daar heb ik het met de diabetesverpleegkundige en gyn overgehad en die zeiden ook al ziet er prima uit. Als je zo door gaat is het prima.

Over 5 wkn mag ik weer terug komen en waarom, zodat hij in het boekje kan turen haha....... pas een maand of 6 na mn bevalling gaat ie kijken waarom mn lichaam al zo vroeg reageert, want met 17 wkn de diagnose zwangersschapssuiker is ontzettend vroeg.  Dus als frummel een maand of 6 is word mama lek geprikt :(

word vervolgd........

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • quintysmama

    Gelukkig was alles goed, enne als hij jou lek durft te prikken sla ik hem in elkaar!

  • mamavanrosa

    gelukkig was alles goed !

  • Mijn Wondertjes

    snel verdient alleen in boekje gluren hahaha