Bij de gyn geweest

De ochtend begon al vroeg, eerst onze oudste dochter naar een vriendinnetje brengen zodat ze ook op school zou komen (mn moeder paste ondertussen op de jongste 2)

Toen op naar het zh voor een groeiecho en daarna gelijk een afspraak bij de gyn. Komen we daar staan we helemaal niet in het systeem, terwijl ik zeker wist dat we vandaag moesten. Heb de dagen zowat afgeteld...... Dus hun alles nakijken en checken en nog eens nakijken. Nou stond er een andere vrouw in het systeem voor een groeieche en een afspraak bij de gyn, precies op mijn tijden en bij mijn artsen......... wat bleek nou (foutje bedankt) het was verkeerd in het systeem gezet.

Wij dus op naar de echo, frummel zat met alle metingen zo rond de 27+3 ( wat we vandaag ook zijn) dus dat is ontzettend mooi :-). Frummel bleef ook prima stil liggen als ze een goede foto wilde maken voor een meting..... wat hebben we toch een voorbeeldig kind ;-)

Daarna naar de gyn, als ik geen vragen had gehad hadden we geloof ik binnen 2 minuten buiten kunnen staan. De echo zag er goed uit, hij was tevreden over mn suiker, het kindje deed het goed......klaar haha. Nou heeft hij vorige x laten vallen op naar de 38 wkn net als bij de vorige 2, dus heb eens gevraagd wat hij daar mee bedoelde. Nou eigenlijk helemaal nix hmmmmmm. Hij heeft nu wel in dossier gezet da we rond de 38 wkn gaan kijken of er al wat gebeurd...... mocht het dan al wat aant verweken zijn of mocht ik ontsluiting hebben dan gaat ie wel kijken of er een datum gepland kan worden.......Meer wilde ik ook niet weten, vind het heel fijn dat ze dan willen kijken of er al wat gebeurd en of er een mogelijkheid is tot inleiden, geeft mij toch wel wat rust.......Dus we zullen het wel zien, voorlopig doen frummel en ik het perfect en dat is het belangrijkste!!!!

over 4 wkn weer terug voor een controle en dan mag ik weer een afspraak maken voor een groeiecho :-)

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • quintysmama

    Jammer van de fout maar whoehoe, wat heerlijk dat alles goed is

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  • Mijn Wondertjes

    ik heb het ook een keer meegemaakt dat ik een groeiecho afspraak had en bij de gyn en dat ze iemand anders voor dat tijdstip hadden in gepland. Ik kon wel naar de gyn maar voor de echo moest ik een keer terug komen. Ik was boos vanwege mijn bekkeninstabiliteit kost me het al veel moeite om te komen. maar goed dat heb ik allemaal achter de rug. twee kids waar we van genieten en verder ben ik aan het revalideren.