Toch een helmpje!

Nou de fisio is net weg en voel me zo ellendig nu! Ze heeft Lucas zijn hoofdje gemeten en vond zijn rechterkant toch wel plat. Ze gaat het eerst in de computer zetten en vergelijken met een normaal rond hoofdje maar ze denkt dat hij toch wel een helmpje zal moeten.

Vanmiddag belt ze me terug. Dit had helemaal niet gehoeven als het cb ons eerder had doorgestuurd naar een fisiotherapeut. Maar neej hoor die letten daar niet op! Ook al heb ik het daar elke keer aangegeven dat zijn hoofdje iets plat is!

Als we weggingen deed ik zijn mooie haartjes leuk in een kuifje maar dat zit er straks niet meer in. Lucas is zo lief en rustig en vrolijk en ik hoop dat het zijn natuur niet verandert.

Zijn er nog meer mama's die ervaring hebben met een helmpje? Kunnen jullie mij daar iets over vertellen hoe dat gaat of ging?

Lieeeeeeeeefs van een kwade en verdrietige mama!

444 x gelezen, 0

reacties (0)


  • disney

    MISSCHIEN HEBBEN WIJ MAKKELIJK PRATEN MAAR IK ZOU ER EERST ALLES ZELF AAN DOEN ALS KUSSENTJES ENZ.

  • Legacy2009

    Hey Hey , Rick is nu 4 maand en heb ook fysio gehad voor zijn afgeplatte hoofdje i.v.m. zijn voorkeurshouding ! het word steeds minder maar nu steeds weer bij het cb zeggen ze nou ik raad je aan om weer te beginnen met de fysio , terwijl de fysio aangaf dat er vooruitgang was geboekt en het niet meer nodig zou zijn ! Een helmpje zou ik ook weigeren ... Of het moet echt heeeeel erg zijn. En het cb kan de pot op die weten van de helft nooit niks precies , ze hebben mij in 4 maand tijd 5 verschillende voedingen laten halen.. Ben nog jong en ja wat doe je dan.. Luisteren naar het cb... Maar daar hebben we van geleerd want dat is ook afgelopen , ene oor in andere oor weer uit .. Alleen voor de prikjes en voor het wegen en meten ben ik bij het cb ! Succes ermee ! xxx liefs

  • sanoelletje

    ik luister naar mijn eigen initiatief en als ik het cb niet vertrouw schakel ik de huisarts in of ik ga er zelf achteraan. Maar goed ik begrijp je helemaal dat het cb heeft gefaalt dat ik helemaal niet leuk een kindje met een helmpje!!!!! En dat je je eigen kwaad maakt om het cb dat snap ik ook want wat je daar toch steeds komt doen begrijp ik nog steeds niet.

    Moet ie dat helmpje overdag en sávonds op??? Of alleen sávonds??

    Heel veel sterkte en dan maar hopen dat ie snel van het helmpje af is en dat ie er ook snel van het helmpje af is....

    Heel veel sterkte!!!

    xxx syl

  • maartje b

    Hey meid,
    Wat vervelend zeg. daar zijn ze wel laat mee he!
    Succes ermee.
    XXX

  • Boy2009Boy2011

    Jeetje zeg, had je eerdere blog ook gelezen, maar reageren gaat hier zo beroerd, maar kan het nu toch niet laten! Wat sneu zeg en kan mij voorstellen dat je baalt en dat je kwaad bent op het CB. Belachelijk toch? Ze moesten zich schamen dat ze door hun onoplettendheid niet eerder aan de bel hebben getrokken! Hopelijk blijkt het allemaal mee te vallen! xx

  • Rovicky

    jeetje meis dit vind ik echt super vervelend voor jullie,,, natuurlijk snap ik dat daar die helm niet van weg gaat maar we hopen dan maar dat hij hem niet al te lang hoeft te dragen en voral dat hij er weinig tot geen last van heeft.
    Pas zag ik in de supermarkt ook een meisje met een helm en die zag er dan wel erg vrolijk uit het zag er niet naar uit dat ze zich minder door ging voelen dus mischien is het een opluchting???

    nou iedergeval heel veel succes en je mannetje blijft een mooi mannetje ook met helmpje op

  • Sannie**Liam

    hey meisie..

    mijn neefje had zo'n helm en in het begin moest hij er even aan wennen maar daarna is hij er wel aan gewend geraakrt en had hij er eigenlijk geen last van..
    hij moest m 22 uurper dag op hebben..
    maar heeft nu een mooi rond bolletje (hij had het heel erg hoor)

    komt allemaal goed meisie, alleen wel kut van het cb. vind het gewoon schandalig..

    liefs sandra

  • Addicted2MyKids

    oei , ocharme meid !!
    Hopelijk word het gau beter en moet hij het helmpje nt lang !! xx

  • Addicted2MyKids

    oei , ocharme meid !!
    Hopelijk word het gau beter en moet hij het helmpje nt lang !! xx

  • Mama-van-Aiden-en-IsaNora

    Ohh vind het erg sneu voor lucas! echt waar! stomme helmpjes!
    maar vooral stomme CB wat belachelijk zeg! Dacht dat dat juist een instelling was die je moest helpen en adviseren..en dingen moeten opmerken!
    Snap goed dat je kwaad en verdrietig bent zou ik ook zijn!!

  • LoJay3

    oohh das wel sneu... maar hij hoegft tog geen jaren met het helmpje te lopen!!

    tegenwoordig lopen er zoveel kindje's met een helmpje... vroeger deden ze dat helemaal niet!!
    vind het zo raar!!

  • mama-van-maurice

    Heeey meis.Wat klote zeg.Ik begrijp heel goed dat je verdrietig bent en vooral kwaad.Ik weet van de fysio van maurice dat kindjes er zelf geen last van hebben.Dat ze het niet eens merken.Wel jammer idd van n mooie haartjes.Maar als het hem helpt.Maar even voor de duidelijk heid je bent het niet verplicht he om een helmpje voor lucas te doen.Maarja een rond bolletje is natuurlijk mooier dan een plat bolletje.Ik hoop dat lucas er nix van merkt en dat hij er snel weer vanaf is.Succes meid.Liefsssss

  • Vosjes

    Mijn nichtje draagt het helmpje grotendeels 's nachts en die heeft hem met 8 maanden gekregen nu bijna een maand geleden en ze zou er in januari vanaf zijn, maar nu gaat het zo goed dat het waarschijnlijk midden december al voorgoed af mag. Verder weet ik er weinig van, weet ook dat ze er maar weinig last van heeft als ze het helmpje draagt.

  • tjikkie

    Jeetje dat is wel balen.....maar waarschijnlijk gaat het hem wel helpen....
    Maar ik begrijp dat je boos en verdrietig bent!!! Zou ik ook zijn...
    Je weet nu wel dat je de volgende keer, mocht er wat zijn, goed op je strepen moet gaat staan!!!

    liefs sandra