Echo en intake-gesprek VK

Heb net gebeld met het ziekenhuis om een afspraak te maken voor de eerste echo:

Ik mag 21 september om 9.10 uur voor mn eerste echo, spannend!

Vervolgens heb ik dan 27 september om 9.30 uur mn intake-gesprek met mn verloskundige.

Allemaal heel spannend, ben erg nieuwschierig, maar moet geduld hebben, en dat heb ik ook nog wel. Super veel zin in!

Ook ik heb me nu aangemeld bij Moeders voor Moeders, omdat ik het een super goed doel vind, en op deze manier andere vrouwen kan helpen. Ze zullen me wel bellen, we wachten af..

Ze belden me vanmiddag al van M v M, die mevrouw komt as. dinsdag bij me voor uitleg en verder info en het testen van mn urine of er voldoende HCG in zit. Heb der wel zin in.

Liefs, Kim.

389 x gelezen, 0

reacties (0)


  • marielle73

    Spannend allemaal. Ik hoop voor je dat ze terug bellen. Ik zit er over na te denken om het ook te doen. Maar wil het eerst met mijn vriend over hebben of hij dat ook goed vindt.

  • floor8

    Ik heb me ook aangemeld, maar nog geen telefoontje gehad. Duurt een paar dagen zeker... Ik ga volgende week de verloskundige bellen. Spannend hoor!
    x Floor