Heeft er iemand ervaring met clear blue plus testen?

Ik heb zojuist op advies van de dokter toch nog een zwangerschapstest gedaan daar ik nog steeds erg moe ben en steken in mijn linkerlies heb. Daarbij heb ik een vreemde menstruatie gehad (kort, te vroeg). Nu dacht ik ik neem een test met een plusje, dat is lekker duidelijk.. NOT!! Wat is het geval.. Ik heb in het controlvenster een dikke streep.. In het vakje waar de plus moet verschijnen heb ik een dikke (maar IETSJE minder gekleurde liggende streep (wat dus normaliter aan moet geven dat de test negatief is en ik niet zwanger ben). Maar de omhooglopende streep is ook aanwezig. Echter is deze wel lichter en dunner dan de liggende horizontale streep. Waar ik dus nu dacht dat ik duidelijkheid zou hebben heb ik dit dus niet. Hoe moet ik deze test interpreteren? Het geeft niet als hij negatief is, maar ik had graag gezien of omowit (op de plaats van het verticale streepje) of een duidelijke streep. Er staat drie voorbeelden, maar mijn uitslag lijkt op geen van allen. Op internet gekeken en daar staat dat je hem als positief moet zien, maar toch zou ik graag wat meer ervaringen weten als jullie die hebben.

Alvast hartelijke dank!

Liefs

1544 x gelezen, 0

reacties (0)


  • alesandra

    Allemaal bedankt voor jullie reacties meiden! Ik ga morgen naar de huisarts en dan zullen we verder zien.. Hopelijk is alles oké. Wat de uitslag van een eventuele zwangerschap ook mag zijn. Zolang alles nog naar behoren functioneerd ben ik tevreden! Liefs!

  • Sien78

    Gaat lekker... onduidelijke ongesteldheid, onduidelijke test... Ik zou er morgen eentje halen van de kruidvat, daar heb ik veel ervaring mee, en die doen tenminste wat ze moeten doen!!!
    Ik hoop voor je dat die rare streep toch een voorbode is voor iets moois hoor!!!

  • Esther28

    een plus is een plus toch? als hij negatief is heb je alleen die horizontale streep

  • Esther28

    alesandra kijk ff naar mijn foto op mijn profiel

  • alesandra

    Oke thanks! Ja het gaat mij er om dat ik duidelijkheid heb.. Maar het is weer zo van het kan alle kanten op..

  • mama van 3

    hey,heb deze test in een vorige ronde geprobert en vond hem ook niet echht duidelijk ook de verticale streep hel licht aanwezig ik was toen niet zwanger bleek achteraf ....al hoop ik dat het bij jou toch positief uitdraajd