Haihai allemaal,
Na heel wat problemen met het ziekenhuis in amersfoort ( die je gewoon 2 weken laten wachten als je dochter niet wil eten en steeds verhoging heeft omdat de kinderarts die wij hebben op vakantie is!!!!!! en een afspraak met een andere KA niet mogelijk is!!!!!!) hebben we besloten naar een ander ziekenhuis te gaan die eindelijk iets voor onze kleine meid kan doen.
In overleg met de HA naar het ziekenhuis in zeist gegaan waar we gister een afspraak hadden met een KA. Na aanhoren van ons verhaal vond ook de KA daar dat het zo niet langer kon en dat ze nu een keer goed nagekeken moest worden.
Onze kleine meid word as dinsdag om 10.00 uur verwacht voor een aantal dagen opname waarin ze een hele hoop onderzoeken gaan doen. Ze krijgt een echo van haar schedel?hoofd en van haar buik, bloedonderzoek, urine onderzoek en een nieuwe ph meting maar dan moet ze wel haar medicijnen slikken om te kijken of ze ondanks de medicijnen toch nog last van het zuur heeft. Ook gaan ze kijken naar haar allergie wat en in welke maten precies.
Eindelijk word er ECHT! wat gedaan ipv oooh probeer dit maar en kom over 6 weken maar weer s terug grr Zooo makkelijk daar in amersfoort maar ondertussen zitten wij nu al 4 maanden met eenkind wat niet lekker in haar velletje zit. Word wel weer zwaar en intensief omdat ze alle onderzoeken in een korte periode ( 3 a 4 dagen) willen doen. De andere 2 meiden kunnen gelukkig een paar dagen naar hun vader zodat ik me daar niet druk om hoef te maken.
Vandaag heb ik een heupecho en een heupfoto laten maken omdat mijn middelste dochter een heupafwijking had toen ze klein was en helaas is er op de foto een afwijking te zien. Waarschijnlijk krijgt het dametje nog een spreidbroek ook :( Hoop dat ze daar volgende week ook meer duidelijkheid over kunnen geven.
Zo nu zijn jullie weer een beetje op de hoogt. Als ze weer thuis is schrijf ik een nieuwe blog met wat er uit is gekomen in het ziekenhuis. Liefs maris
reacties (0)