Bleek

hoi allemaal, ben even weggeweest na een druk mooi weer weekend!

Vraagje, ik heb vandaag uitgebreid de toilet schoongemaakt. Ik gebruik daarvoor bleek, dan is het toch het schoonst. Ik gebruik niet veel maar toch komt er zo'n geur vanaf als je gaat schrobben met de borstel! Dus alleen door neus ademen en snel klaar en alle ramen boven open. Alleen daarna moest ik echt even buiten staan, voelde me schuldig door de bleek gedeeltelijk in te ademen via neus en nu ben ik bang dat straks mijn kleintje beschadigd kan worden! Wat denken jullie? Maken jullie ook wel eens schoon met bleek? Ik doe het trouwens niet dagelijks met bleek, gebruik veel wc eend, maar toch wel een keer in de zoveel tijd even grondig he met al die kinderhandjes!

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Ryanne Vlaardingen

    Zolang je het met mate gebruikt en voorichtig bent lijkt het me niet teveel kwaad te kunnen. Helaas gaat het huishouden gewoon door hahaha

  • mama susanne

    Ik gebruik ook gewoon bleek voor de wc hoor. Zorg wel dat de deur wijdt openstaat en ik let goed op met ademen, maar helemaal voorkomen dat je het inademt kun je niet. Denk ook niet dat het kwaad kan hoor. Zolang je geen uren in de damp staat. En anders inderdaad aan papa overlaten (je moet er gebruik van maken hoor, zolang het kan)

  • depje

    Vooral de ruimte goed doorluchten en niet te vaak poetsen met dat spul.
    Ik heb ergens een recept om zelf millieuvriendelijk schoonmaakmiddel te maken. Erg goedkoop. Als ik er aan denk zal ik t opzoeken en je sturen.

  • Pukkie81

    Ik zou het echt niet weten; ik zou het of even aan je verloskundige vragen, of deze taken tijdelijk aan de aanstaande papa uitbesteden ;)
    (dat laatste kan sowieso geen kwaad toch? ;) )

  • mamavanamine

    ik gebruik ook regelmatig bleek en ook andere sterke middelen zoals die hg tegen schimmel in de badkamer enzo.. ik probeer uit te kijken met in ademen maarja het gebeurd wel n beetje en het huishouden gaat toch door wahha

  • One-little-wish

    Met trotse vader eens !

  • LargeFamily

    Ook ik gebruik regelmatig bleek voor de wc/gootsteen enzo....