Sh*t

Sinds Thijs is geboren kan hij moeilijk poepen. Hij pas 2 keer een echte 'goede' broek gehad. Hij moest veel moeite doen voor 1 keutel en dan nog kon hij soms 3 dagen niet af gaan.

Dus vanmorgen maar eens de HA gebeld. Had gehoopt lactulose te krijgen, dat lees je hier heel vaak.

In eerste instantie wilden ze niks geven. Geef eerst maar eens wat extra water op de fles. Maar goed dan doen we al 2.5 week en haalt dus niks uit. Drupje olijfolie? Nee, werkt ook niet.

Dus kon ik uiteindelijk vanmiddag een receptje ophalen. Dacht dat het lactulose was maar het was een klysma!! Arm kind moest ik een pipetje (canule) inbrengen en dan zou binnen 5 tot 20 minuten de stoelgang op gang moeten komen.

Nee hoor, niks geen 5 minuten. Binnen 5 seconden ging hij af! Arm kind had zoveel poep in zn darmen. Ik heb het niet gedaan, maar ik had er eigenlijk een foto van moeten maken. Zoveel als eruit kwam, zo sneu.

En nu ligt hij tevreden om zich heen te kijken. Je ziet gewoon dat hij heel erg opgelucht is!

Thijs blij, mama blij:)

428 x gelezen, 0

reacties (0)


  • marake

    ocharme.. maar hij zal idd wel opgelucht zijn het klein ventje

  • Mama van Tijn en Bram

    aacggg gusssssssssssssssss

  • Our little star

    Och gossie, arm kind!
    Ik weet er alles van! Onze dochter kon ook zo moelijk poepen.
    Wij kregen toen ook lactulose, alleen hielp dat maar een weekje.
    Daarna moesten we ander laxeermiddel gebruiken.
    Zo zielig als ze zo'n pijn hebben. Het zou gewoon niet mogen!

  • ~~WENDY~~

    Ah jeetje zeg!
    Gelukkig is alles eruit en tevreden!

  • ~mama mootje~

    Weet niet waar je woont, maar als het weer terug komt, de verstopping.. Heb hier nog een volle fles lactulose staan. Woon in woudenberg, bij Amersfoort. Ik ken het.. Zoooooo zielig! Groetjes Monique