Vanmorgen moest Fenna weer naar het CB. Ik moest werken dus mijn moeder was met haar gegaan. Onze dame zit voor het eerst in haar leven met gewicht EN lengte in de groeicurve.
Ze weegt 12 kilo en is 90 cm. Alle handelingen deed mevrouwtje volgens het boekje. Ik had verwacht dat ze wat te zeuren hadden over haar spraak maar volgens mn moeder was dat allemaal prima in orde.
Toen Fenna 14 maanden was, begonnen ze op het CB over een logopediste omdat ze vonden dat ze te weinig sprak. Dat vond ik niet nodig (lees: belachelijk, ze was pas 14 maanden) en je ziet, nu alles goed! Terwijl ik merk dat ze minder praat als haar leeftijdsgenootjes. Nou ja, ze praat de oren van je hoofd, het is alleen niet allemaal verstaanbaar.
Dus het blijkt maar weer dat je niet meteen op alles in hoeft te gaan.
Meteen daarna waren ze door gereden naar mn winkel en daar was een fotograaf aanwezig. Nog wat foto's laten schieten denk alleen niet dat er leuke tussen zitten want madame wilde weer eens niet op commando lachen .
Met Ukkie is ook alles goed. Ik mag morgen voor het eerst weer naar de fysio. Jaja, ik heb jullie adviezen opgevolgd! Wel precies onder werktijd maar het kon niet anders. Cheffie niet superblij mee, maar ik had zelf vervanging geregeld dus niks aan het handje. Hopelijk ben ik nog niet al te ver heen en kan ze me goed helpen en begeleiden.
reacties (0)