Ronde 2 IUI, tussentijdse echo

Om te voorkomen dat ik deze ronde voor de derde keer in het weekend uit zou komen vandaag een volgecho gehad op cd 12. Het was nog rustig daarbinnen. Bms is nog aan het aangroeien en de grootste eicel is nu 11, 6 mm. Daarmee verwachten we niet dat zaterdag mijn ei al zal springen en zit ik dus safe. Maandag nog wel een volg echo als de ovulatietest nog niet positief is geworden. Ze vond het zelf nl nog wel erg rustig. Ik maak me er niet druk om, ken mijn lijf de boel komt nog wel op stoom. Spannender vind ik de uitslag van de zaadjes deze ronde. Is IUI voldoende of wordt het meteen ICSI?

Heb ook meteen bloed mogen prikken op prolactine omdat het toch wel vreemd is dat ik melk aanmaak. Hoor ik ook maandag de uitslag van.

To be continued.

483 x gelezen, 0

reacties (0)


  • danax6

    Mag het ook meteen een ICSI worden als de kwaliteit van de zaadjes weer niet goed is? Dat is al afgesproken? Ben ook benieuwd zeg!

  • Jarimams

    Succes!

  • ~anke~

    Hier zijn de zaadjes rond 5 uur paaseieren aan t zoeken. Over 2 weken weten we meer.. Succes deze ronde

  • mamaongeduld

    rustig weekend dus!

  • zonnestraaltje5

    spannend maar gunstig dat het bij jou nu nog rustig is. nu op na de uitslag van de zaadjes

  • Zonnebloem81

    Nouhhh. Be-lach-e-lijke reacties. Ik zou tranen met tuiten huilen van teleurstelling al de ouders zo zouden reageren... Vind het echt heel rot voor je.

  • Yvje1977

    Ben je ook bezig met hormonen spuiten? Ik ben zelf momenteel bezig met IUI 2, dus vandaar mijn vraag

  • Mamofagirl

    Spannend! Ik duim, duim, duim voor je!

  • builtje

    Succes!

  • hierindeuk

    Succes Zonnebloem!!

  • draadje

    Ik ben heel benieuwd! Duim met je mee dat zonnebloemzaadjes weer veelvuldig aan het spartelen zijn, gezellig.