Stom spiraaltje gaat eruit!

Ik heb begin maart het spiraaltje laten zetten. Met veel tegenzin maar toch maar gedaan aangezien ik de pil niet mag en implanon niks was.

In die 4 maanden ben ik zo'n 2 maanden totaal ongesteld geweest, 7 kilo aangekomen (ben nu dikker dan na vlak de bevalling), dagelijks krampen en steken en veel hoofdpijn.
Ik was altijd bang dat ventje um zou voelen tijdens de seks en dat het zetten zo pijnlijk was maar dat is totaal geen probleem. Wat een tegenvaller zeg!!

Over 2 weken gaat tie eruit! Ik ben nu dikker dan ik was vlak na de bevalling, is toch niet normaal! Voel me totaal niet lekker in me vel door oa het aankomen.. nog 2 kilo erbij en ik zit op hetzelfde aantal kilo met 33 weken zwangerschap van de tweeling pff

Blij als dat ding eruit is!

376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • danika

    Heb er ook slechte ervaring mee, buikpijn, gewichtstoename en acne, zag er uit als een krentenbol

  • chybou

    Weg er mee! Mochten jullie echt geen kindjes meer willen kan misschien beter je man even langs de dokter gaan... Tot die tijd... Maar eens bedenken hoe het dan verder moet.

  • daantje72

    wens je beterschap ... Mij heeft het in ieder geval geholpen . Ik was ook heel blij dat hij verwijderd werd ik had hem bijna 2 jaar. Werd er ook erg naar van en een vreselijk kort lontje en idd mijn gewicht. grrrrr Nu heb ik weer microgynon 30 en t gaat weer prima.